ADBL

Kosmetyki ADBL

Kosmetyki ADBL to wysokojakościowe i wydajne produkty, które w całości produkowane są w Polsce. ADBL jest jednym z najbardziej znanych producentów kosmetyków i narzędzi do car detailingu, którego siłą jest innowacja. Receptury środków oferowanych przez markę zostają starannie opracowane przez wyspecjalizowanych inżynierów, gwarantując zarówno skuteczność, jak i bezpieczeństwo stosowania. Każdy produkt opracowany zostaje bezpośrednio przez producenta, począwszy od składu, a skończywszy na charakterystycznym projekcie opakowania.

Uniwersalne i wysokojakościowe kosmetyki ADBL

Kosmetyki ADBL przeznaczone są dla każdego – uniwersalność oraz niska cena produktów sprawia, że mają one wiele praktycznych zastosowań. W ofercie marki znaleźć można multi-deanery służące do czyszczenia elementów samochodu o różnej strukturze, wykonanych z odmiennych materiałów, ale także specjalistyczne środki do mycia felg, specyfiki do polerowania lakieru i wiele innych.

Kosmetyki samochodowe ADBL tworzone są również z myślą o wnętrzach pojazdów – w ofercie producenta znaleźć można środki do czyszczenia i konserwacji tapicerki, elementów wyposażenia wnętrz czy kokpitu kierowcy.

Jest 286 produktów.

Pokazano 1-12 z 286 pozycji
Aktywne filtry