ADBL

Kosmetyki samochodowe ADBL to bardzo cenione kosmetyki do car detailingu, które w całości produkowane są w naszym kraju. Z uwagi na wysoką jakość i wydajność produktów - ADBL należy do najszybciej rozwijających się producentów na naszym rynku. Można je spotkać w coraz większej liczbie zakładów zajmujących się auto detailingiem i poleca ją coraz więcej osób profesjonalnie się tym zajmujących. Połączenie wysokiej  jakości składników, innowacyjnych kompozycji i niewygórowanych cen sprawia, że ADBL wyrasta na jedną z najważniejszych firm produkujących kosmetyki samochodowe w Polsce. 

ADBL zajmuje się kompleksowo tematyką car detailingu, produkując nie tylko kosmetyki, ale również narzędzia wykorzystywane podczas pielęgnacji karoserii i wnętrz, co pozwala dostrzegać praktyczne zastosowanie każdego z proponowanych rozwiązań. Każdy produkt w gamie ADBL - czy to kosmetyk, czy maszyna lub akcesorium - powstaje w oparciu o autorskie projekty, które od początku do końca opracowywane są przez polskich inżynierów. 

 

Kosmetyki samochodowe ADBL - dlaczego warto im zaufać?

 

Wszystkie preparaty oferowane przez ADBL są przygotowywane przez osoby mające doświadczenie w auto detailingu, dzięki czemu mają wysokie walory praktyczne i są bardzo uniwersalne. W gamie producenta znajdują się więc preparaty takie, jak multi-cleanery, którymi można w bezpieczny sposób wyczyścić wiele elementów samochodu o różnej strukturze i wykonane z odmiennych materiałów, a także produkty o typowo specjalistycznym przeznaczeniu, np. służące usuwaniu rdzy i metalicznych zanieczyszczeń - skutecznie pomagający w doczyszczaniu karoserii i felg. Nie brakuje również produktów służących zabezpieczaniu samochodów przed upływem czasu, warunkami atmosferycznymi czy ekstremalnymi temperaturami, na jakie nierzadko karoseria jest eksponowana w naszym kraju - świetnie sprawdzają się w tej roli np. preparaty zawierające wosk w sprayu, które są łatwe w aplikacji i tworzą skuteczną warstwę ochronną, utrzymującą się na karoserii przez tygodnie. 

Kosmetyki samochodowe ADBL tworzone są również z myślą o wnętrzach pojazdów - w ich ofercie znaleźć można również środki do czyszczenia i konserwacji tapicerki, elementów wyposażenia wnętrz czy kokpitu kierowcy. Każdy z tych kosmetyków ma również przyjemny zapach, co jest istotne w przypadku środków stosowanych we wnętrzach pojazdów. 

 

Jakość, na którą Cię stać

 

Kosmetyki samochodowe ADBL projektowane są od początku do końca w Polsce, tu również następuje ich produkcja. Dzięki temu nie tylko oferowane są w przystępnych cenach, ale również uwzględniają liczne wymagania klienta. Każdy z oferowanych produktów spełnia wygórowane europejskie wymagania dotyczące bezpieczeństwa dla zdrowia ludzi, jak i niskiego wpływu na środowisko naturalne. 

Wybierając produkt produkowany w Polsce, dajesz pracę ludziom mieszkającym w naszym kraju i sprawiasz, że tutaj pozostają również wypracowane zyski i opłacane od nich podatki. Dodając do tego wysoką wydajność i skuteczne działanie otrzymujemy produkt naprawdę godny zainteresowania. 

Jest 153 produktów.

Pokazano 1-9 z 153 pozycji

Aktywne filtry