MENZERNA

Menzerna, czyli potężny Niemiecki konglomerat zajmujący się produkcją chemii przemysłowej od wielu lat w swojej ofercie ma wysokiej jakości środki polerskie. Między innymi przeznaczone do pielęgnacji lakieru samochodowego czy innych elementów pojazdów. Posiadając rozbudowane zaplecze chemiczne i technologiczne, Menzerna może oferować produkty o bardzo wysokiej jakości, bardzo często daleko przewyższającej te oferowane przez konkurencję. 

Kosmetyki samochodowe Menzerna

To niezwykle wydajne i wydajne kosztowo rozwiązania przeznaczone do wszelkiego typu prac polerskich. Doceniane są zarówno przez profesjonalistów, jak i hobbystów. Dzięki stosowaniu najwyższej jakości składników o starannie wyselekcjonowanym składzie oferują bezprecedensową wydajność, znacznie obniżając koszta wykonywanych prac. Z tego względu bardzo często w zakładach profesjonalnie zajmujących się polerowaniem metali, powierzchni lakierowanych i innego typu powierzchni można spotkać produkty Menzerna. Ogromne nakłady na rozwój i testy pozwoliły firmie na przestrzeni lat dotrzeć do klientów na całym świecie - są one dostępne w sprzedaży na wszystkich kontynentach, gdzie przekonały do siebie już setki tysięcy zadowolonych klientów. 

Menzerna jest producentem nie tylko uznanych past polerskich, ale także akcesoriów i narzędzi niezbędnych do ich prawidłowego wykorzystania - co pozwala na swoistą synergię, sięgając po produkty tego producenta. W ofercie dostępne są pasty o różnym poziomie ścierności i tłustości, umożliwiając dobranie osobom zajmującym się obróbką polerską odpowiedniego preparatu, pozwalające na sprawne wykonanie planowanych prac. Od głębokiej polerki najostrzejszą pastą, aż po wykończenie na wysoki połysk - w ofercie Manzerna znajdziesz wszystko, co niezbędne do idealnego wypolerowania samochodu. Kosmetyki samochodowe Menzerna zaprojektowano i  wyprodukowano w zgodzie z najbardziej restrykcyjnymi w Europie, niemieckimi wymogami dotyczącymi środowiska i jego ochrony, nie są więc one w żaden sposób szkodliwe dla otoczenia, pasty Menzerna są również niskopylące, dzięki czemu nie trzeba obawiać się również o zdrowie osób wykorzystujących je podczas pracy. 

Menzerna - niemiecka jakość w Twoim warsztacie

Niezależnie, czy polerowaniem zajmujesz się każdego dnia, czy właśnie zamierzasz to zrobić pierwszy raz, z produktami Menzerna będzie to łatwiejsze, niż mogłoby się wydawać. Kompletna linia produktów, stworzona właśnie w celu pomocy przy polerowaniu gwarantuje skuteczne wykonanie każdego zadania - największego, jak i tego nieco mniej wymagającego. 

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-12 z 13 pozycji
Aktywne filtry