Chemia czyszcząca (APC)

Chemia czyszcząca do samochodów (APC)

U nas kupisz niezawodne środki chemii czyszczącej do samochodów. Chemia czyszcząca APC służy do usuwania bardzo ciężkich zabrudzeń, których nie da się zlikwidować za pomocą zwykłych substancji czyszczących. Jednocześnie są to preparaty bardzo bezpieczne, które nie niszczą powierzchni znajdujących się w samochodach. Sprzedajemy produkty od sprawdzonych producentów, takich jak Good Stuff czy ADBL.

Chemia czyszcząca wykorzystywana jest bardzo często w profesjonalnych studiach autodetailingu oraz w myjniach samochodowych, jak również używają jej właściciele pojazdów. Choć słynie ze swojego bezpieczeństwa, to należy zachować wszelkie środki ostrożności podczas jej stosowania.

Uniwersalna chemia czyszcząca

W naszej ofercie przeważają preparaty chemii czyszczącej o uniwersalnym przeznaczeniu. Można je stosować do każdego rodzaju powierzchni znajdujących się na zewnątrz i wewnątrz auta – plastikowych, winylowych, tapicerek materiałowych i innych. Chcesz się pozbyć wosku i sealantu z karoserii? Dzięki sprzedawanym preparatom na pewno ci się to uda!

A może planujesz przetestowanie dla pewności kilku substancji czyszczących? Kup jeden z naszych zestawów chemii czyszczącej. W asortymencie Detailing Warriors znajdują się również środki dedykowane do konkretnych części w samochodzie – felg, karoserii itd.

Jest 40 produktów.

Pokazano 1-12 z 40 pozycji
Aktywne filtry