AUTOSOL

Autosol to jeden z wiodących na świecie producentów środków polerskich do metali i produktów do pielęgnacji powierzchni lakierowanych. Posiada 3 ogromne zakłady produkcyjne, a swoje produkty dystrybuuje w ponad 70 krajach. Na popularność marki ogromny wpływ ma ponad 90-letnia historia. Autosol kieruje swoje produkty do wymagających i wybrednych klientów, dbających o swoje luksusowe lub zabytkowe samochody, motocykle, jachty, a nawet samochody ciężarowe. Z pewnością oferowane przez nich rozwiązania sprawdzą się również na karoserii Twojego samochodu. 

Autosol jest znany z powiedzenia "A Brilliant Shine Every Time” i faktycznie miliony klientów na świecie z zadowoleniem sięga cyklicznie po produkty Autosol. Oferowana przez tę firmę pasta polerska jest najlepiej sprzedającą się pastą polerską na świecie. Zarówno ona, jak i pozostałe kosmetyki samochodowe Autosol są zaprojektowane tak, by każdy samodzielnie mógł z nich skorzystać, w zaciszu własnego garażu, bez konieczności udania się do profesjonalistów zajmujących się detailingiem. Nie oznacza to jednak, że są nieskuteczne lub niezbyt wydajne. Dowodoem na uznanie produktów Autosol jest chociażby linia produktów „Orginal BMW”, powstała z myślą o pielęgnowanie samochodów tej niemieckiej marki, która jest oferowana w salonach BMW na całym świecie. Ponadto kosmetyki samochodowe Autosol są wykorzystywane w fabrykach Mercedes-Benz, Audi i Volkswagen do przygotowywania lakieru samochodowego, zanim pojazdy trafią do salonów. 

Na sukces stojący za kosmetykami samochodowymi Autosol marka pracuje bardzo ciężko - prowadzi jedne z najbardziej rygorystycznych kontroli jakościowych na świecie, zatrudnia czołowych chemików w Niemczech i wydaje ogromne sumy na badania i rozwój. Autosol pozostaje wierny niemieckim ideałom dotyczącym jakości i przetestowania oferowanych produktów i rozwiązań. Nic dziwnego, że sięgają po ich rozwiązania dosłownie wszyscy - od hobbystów dopieszczających swoje samochody, aż po profesjonalistów zajmujących się ty na codzień. 

Za każdym razem, kiedy sięgasz po kosmetyki samochodowe Autosol, możesz mieć pewność co do ich jakości, skuteczności i bezpieczeństwa - zarówno dla Ciebie, jak i lakieru w Twoim samochodzie. Sięgając po nie, sięgasz po owoc wieloletniej pracy najlepszych niemieckich fachowców, zdecydowanie wyróżniający się na tle konkurencji. Jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony z efektów, jakie przyniesie, a karoseria Twoje auta znów będzie prezentować się nienagannie. 

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji
Aktywne filtry