COLLINITE

Kosmetyki samochodowe Collinite cieszą się międzynarodową renomą. Popisowym produktem marki są niezwykle trwałe woski, które produkowane są ręcznie z wykorzystaniem najlepszych składników. W jaki sposób produkty Collinite zyskały powszechne uznanie? 

Wszystko zaczęło się w roku 1936 w Stanach Zjednoczonych - w czasach załamania finansowego oraz problemów ekonomicznych. Charles H. Collins był wtedy przedstawicielem producenta części samochodowych i nieraz miał kontakt z produktami do pielęgnacji samochodów. Niezadowolony z ich jakości doszedł do wniosku, że marki produkujące kosmetyki samochodowe więcej inwestują w marketing, niż w jakość swoich produktów. To zachęciło go do eksperymentów na własną rękę - wyposażony w kilka książek oraz czajnik rozpoczął swoją przygodę z produkcją wosków. Charles H. Collins wraz ze swoim synem opracował recepturę trwałych past oraz wosków samochodowych, które w ówczesnych czasach były czymś nowatorskim. Idea, jaka mu przeświecała to doskonałość oraz wydajność - a nie zaawansowany marketing. W ciągu kolejnych trzech dziesięcioleci Chuck Collins - syn Charlesa podjął współpracę z nauczycielem oraz fotografem szkolnym Mike’em Taylorem. A on wyróżniając się talentem do inspirowania innych oraz zaraźliwą lojalnością samodzielnie zadbał o rozpowszechnienie dziś słynnej marki Collinite. 

Co można powiedzieć o firmie obecnie? Jej produkty dostępne są w ponad 65 krajach. Słynną z wysokiej jakości, najlepszych składników dostępnych na rynku oraz wyjątkowej trwałości.  W latach od 1994 do 2011 woski Collinite aż 6-krotnie zostały nagrodzone w testach produktowych. Angielskie czasopismo Auto Express uznało osławiony wosk 476S za najlepszy wosk, który kiedykolwiek był dostępny na świecie. Wielu specjalistów przyznaje, że ręcznie robione kosmetyki Collinite reprezentują naprawdę najwyższą jakość.

Ta amerykańska firma już od ponad 8 dekad ulepsza swoje produkty do pielęgnacji samochodów - jej kosmetyki wybierane są przez profesjonalne salony autodetailingowe na całym świecie. Nie tylko woski, ale wszystkie produkty wykonywane są ręcznie z użyciem najlepszych gatunkowo składników. Między innymi słynną one z wysokiej zawartości oleju brazylijskiego Carnauba, który jest wyjątkowo luksusowym specyfikiem. Na przykładzie marki Collinite widać, że wysokiej jakości produkt nawet bez reklamy jest w stanie zyskać niesłychaną renomę. Każdy, kto chociaż raz wypróbował osławionych wosków, pozostaje ich wiernym wielbicielem przez długi czas. 

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Aktywne filtry