COLOURLOCK

Zadbaj o skórzaną tapicerkę w swoim samochodzie – wybierz najwyższej jakości kosmetyki samochodowe COLOURLOCK!

Firma COLOURLOCK, dawniej LEDERZENTRUM, zajmuje się produkcją wysokiej klasy specyfików oraz akcesoriów przeznaczonych do czyszczenia, pielęgnacji oraz renowacji skór różnych typów. Jej asortyment doskonale sprawdza się również dla tapicerek skórzanych w samochodach, a także tapicerek wykonanych z tkanin, na przykład alcantara. Kosmetyki samochodowe COLOURLOCK to szeroka gama różnych produktów, w tym między innymi środki czyszczące do usuwania zabrudzeń ze skór, w tym także ze skór jasnych, mleczka pielęgnacyjne, impregnaty do skór czy odżywki do skór. Dostępne są także specjalne zestawy do czyszczenia i renowacji skór. Razem z produktami COLOURLOCK renowacja tapicerki skórzanej jest jeszcze łatwiejsza!

Wybierz najwyższej jakości kosmetyki samochodowe COLOURLOCK dostępne w naszym sklepie DETIALING WARRIORS i złóż już teraz swoje zamówienie. Zapraszamy do skorzystania z naszego sklepu on-line lub odwiedzenia nas osobiście!

Co sprawia, że kosmetyki samochodowe COLOURLOCK są tak cenione w branży car detailingu? Środki znajdujące się w ofercie niemieckiego (choć założonego przez Polaka - Antoniego Bogackiego) producenta doskonale troszczą się o skórzane tapicerki dzięki ogromnemu doświadczeniu nabytemu przez ponad 25-letnią pracę nad udoskonalaniem swoich produktów. Długotrwała współpraca z wiodącymi producentami samochodów, tapicerami, fabrykami produkującymi części samochodowe i zakładami autodetailingu pozwoliła na wypracowanie receptur i rozwiązań doskonale odpowiadających wymaganiom nowocześnie garbowanej skóry. Świadectwem ich wysokiej skuteczności jest szerokie wykorzystywanie przez największych producentów samochodów na świecie, m.in. Mercedesa, Grupę VW i BMW. Produkcja w Niemczech oznacza najwyższą jakość produktów i zgodność z wyśrubowanymi Europejskimi normami, bezpieczeństwa i środowiskowymi. Nie dziwią zatem doskonałe recenzje i rosnąca popularność produktów Colourlock - już dzisiaj można je spotkać w najbardziej renomowanych zakładach car detailingu, zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. W naszej ofercie znajdują się nie tylko kosmetyki samochodowe COLOURLOCK służące bezpiecznemu czyszczeniu tapicerek samochodowych, ale również akcesoria służące do ich pielęgnacji i środki chroniące i wzmacniające naturalne warstwy ochronne na jej powierzchni i odnawiające lakier. Całość tworzy kompleksowy system służący ochronie skóry, dzięki czemu przez lata może ona zachowywać swój pierwotny wdzięk. 

Jest 33 produktów.

Pokazano 1-9 z 33 pozycji

Aktywne filtry