DAYTONA

Daytona Car Are to amerykańska firma z prawie 50-letnią historią w branży car detailingu. Ta początkowo niewielka i rodzinna firma z Atlanty w stanie Georgia z czasem zaczęła oferować swoje produkty również poza granicami USA, jednak pomimo nadania jej bardziej międzynarodowego charakteru, nadal pozostaje wierna rodzinnej historii i hierarchii wartości. Uczciwość, etyka w biznesie, szacunek i komunikacja z klientami - to wszystko pozwoliło firmie Daytona na nieustanny rozwój i zdobywanie zaufania klientów. 

Kosmetyki samochodowe Daytona

Powstają w etyczny sposób, z wykorzystaniem przyjaznych środowisku materiałów. Uczciwie podchodzi się również do kwestii kontroli jakości - w trosce o zaufanie klientów i działając etycznie, producent stara się wprowadzać na rynek wyłącznie te produkty, co do których bezpieczeństwa (dla ludzi, środowiska i samochodu) nie pozostają najmniejsze właściwości. Duży nacisk kładziony jest również na informowanie klientów o sposobie prawidłowego korzystania z produktów Daytona - tak by mogli oni osiągnąć maksymalną wydajność i efektywnie wykorzystywać kupowane produkty pielęgnacyjne. 

Decydując się na zakup kosmetyków samochodowych Daytona, możesz mieć pewność, że wybrany produkt nie pozostawia wątpliwości pod względem moralnym - jest neutralny dla środowiska, osoby pracujące przy jego produkcji zostały godziwie wynagrodzone, a próby wykazały również jego bezpieczeństwo dla Ciebie, jako użytkownika. Jednak, co niemniej ważne - kupujesz produkt, który jest od lat doceniany przez miłośników car detailingu na całym świecie - zarówno tych pracujących w garażach samochodowych i wykonujących pielęgnację samochodów profesjonalnie, jak i tych, którzy - podobnie do Ciebie - są miłośnikami zadbanych aut i hobbystycznie dopieszczają swoje pojazdy w zaciszu własnego garażu. Bez wątpienia obie grupy po przesterowaniu oferowanych przez Daytona kosmetyków dołączą do coraz liczniejszego grona stałych klientów i pozwolą Daytonie zatroszczyć się o lakier w swoim samochodzie. 

Szeroka gama produktów

Choć trudno się tego spodziewać decydując się na produkt wyprodukowany przez rodzinną markę, to Daytona na tym polu naprawdę nie ma się czego wstydzić. Oferuje preparaty pomagające zarówno w trosce i konserwacji elementów wnętrza pojazdu, jak i silne środki myjące i produkty pielęgnacyjne do lakieru. Bazując na tym producencie i jego produktach, można przeprowadzić nawet bardzo dokładny detailing, z którego efektów z pewnością każdy będzie zadowolony. 

Powrót do strony głównej