DETAILER'S MAGIC

Detailer's  Magic to kolejny spośród docenianych polskich producentów środków do car detailingu. Choć to stosunkowo młoda marki, to jej produkty bardzo szybko zdobywają kolejne rynki, cechując się wszechstronnością, skutecznym działaniem i niskimi cenami. Produkcja we współpracy z profesjonalistami, liczne testy i ciągłe dążenie do ulepszenia oferowanych rozwiązań pozwoliły produktom Detailer's  Magic dotrzeć nie tylko na sklepowe półki, ale i również do garaży profesjonalistów. 

Kosmetyki samochodowe Detailer's  Magic

Doświadczenie zebrane podczas wcześniejszej pracy dla wiodących firm produkujących kosmetyki samochodowe w Polsce i na świecie, pozwoliło założycielom marki na obranie pewnej strategii rozwoju swoich produktów. Jej konsekwentne trzymanie się przynosi już rezultaty, pomimo krótkiej obecności na rynku. Dziś kosmetyki samochodowe Detailer's  Magic należą do najczęściej polecanych przez specjalistów w Polsce, ale producentowi dość szybko udaje się zdobywać również bardziej prestiżowe rynki. 

Kluczem do osiągania sukcesów w tym przypadku okazują się autorskie formuły, nad którymi praca pochłania dziesiątki godzin, a testy kolejne setki, jak również pedantyczne wręcz przywiązanie do wszystkich detali - ważne są takie elementy, jak zapach, sposób dystrybucji czy nawet ergonomia opakowań. Dzięki temu kupujący otrzymują bardzo spójny i praktyczny produkt - idealny do częstego wykorzystania zarówno przez profesjonalistów, ale na tyle prosty w obsłudze, by bez problemów poradzili sobie z nim również amatorzy jak i pasjonaci car detailingu, pielęgnujący samodzielnie karoserię i inne elementy swoich samochodów. 

Kosmetyki samochodowe Detailer's  Magic to również coraz szersza gama produktów - dzisiaj możliwe jest wykonanie wszystkich prac pielęgnacyjnych i konserwacyjnych w samochodzie, bazując wyłącznie na produktach tego producenta. Wszystkie z nich doskonale ze sobą współpracują - zarówno w warstwie zapachowej - jednolita linia zapachowa, jak i pod względem chemicznym - produkty nie wchodzą ze sobą z reakcje chemiczne, mogące przysparzać problemów użytkownikowi, bądź pojazdowi, do którego pielęgnacji zostały użyte. 

Kosmetyki samochodowe Detailer's  Magic - jakość, na którą Cię stać

Jedną z większych zalet Detailer's  Magic jest fakt, ze w całości ich produkty powstają w Polsce. Znajduje to swojej przełożenie również w cenie, która pomimo najwyższego poziomu kosmetyków, pozostaje na Polskim poziomie, co czyni je o wiele bardziej przystępnymi również dla mieszkańców naszego kraju. 

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji
Aktywne filtry