Aktywne piany, Pre-Wash

Aktywne piany do mycia samochodu

Aktywne piany do mycia samochodu Pre-Wash nie tylko skutecznie czyszczą pojazd, lecz także chronią i konserwują karoserię. Są to produkty, w których skład wchodzą skoncentrowane składniki aktywne. Dzięki temu usuniesz zabrudzenia wynikające z codziennej eksploatacji, jak i te wyjątkowo silne, z którymi nie radzą sobie inne środki czyszczące.

Jeżeli Twój samochód narażony jest na działanie specyficznych zanieczyszczeń, których nie możesz się pozbyć, koniecznie sprawdź nasze produkty specjalistyczne! Znajdziesz tam m.in. środki do usuwania smoły, kleju czy osadów mechanicznych.

Jak działa aktywna piana do mycia samochodu?

Aktywne piany do mycia samochodu są wyjątkowo proste w użyciu, dlatego każdy miłośnik zadbanych pojazdów powinien mieć je w swoim garażu. W ich składzie znajdziesz substancje pianotwórcze i zwilżające, które tworzą pianę o niesamowitej sile zwalczania brudu. Ich stosowanie jest całkowicie bezpieczne dla czyszczonych powierzchni. Duża dostępność, różnorodny wybór oraz niska cena sprawia, że aktywne piany do mycia samochodu cieszą się wyjątkową popularnością.

Jest 49 produktów.

Pokazano 1-12 z 49 pozycji
Aktywne filtry