Aktywne piany, Pre-Wash

Aktywne piany do mycia samochodu

Aktywne piany do mycia samochodu Pre-Wash nie tylko skutecznie czyszczą pojazd, lecz także chronią i konserwują karoserię. Są to produkty, w których skład wchodzą skoncentrowane składniki aktywne. Dzięki temu usuniesz zabrudzenia wynikające z codziennej eksploatacji, jak i te wyjątkowo silne, z którymi nie radzą sobie inne środki czyszczące.

Jeżeli Twój samochód narażony jest na działanie specyficznych zanieczyszczeń, których nie możesz się pozbyć, koniecznie sprawdź oferowane przez nas aktywne piany do mycia samochodu oraz pozostałe produkty specjalistyczne, takie jak środki do usuwania uciążliwych śladów po owadach, środki do usuwania smoły, kleju czy innych osadów.

Jak działa aktywna piana do mycia samochodu?

Aktywne piany do mycia samochodu są wyjątkowo proste w użyciu, dlatego każdy miłośnik zadbanych pojazdów powinien mieć je w swoim garażu. W ich składzie znajdziesz substancje pianotwórcze i zwilżające, które tworzą pianę o niesamowitej sile zwalczania brudu. Aktywne piany do mycia samochodu mają za zadanie rozpuszczenie w krótkim czasie cząsteczek brudu. Substancje aktywne zawarte w aktywnej pianie wnikają w strukturę zabrudzeń i skutecznie je usuwają, a jednocześnie zabezpieczają karoserię samochodu. Po umyciu pianą lakier jest bardziej odporny na zanieczyszczenia, a także niekorzystne działanie promieni UV. Aktywne piany do mycia samochodu są w pełni bezpieczne dla karoserii. Nie powodują żadnych uszkodzeń powłoki lakierniczej, odbarwień ani zmatowień.

Duża dostępność, różnorodny wybór oraz niska cena sprawia, że aktywne piany do mycia samochodu cieszą się wyjątkową popularnością.

Jak używać aktywnej piany do mycia samochodu?

Użycie aktywnej piany do mycia samochodu jest niezwykle proste. Wystarczy równomiernie nałożyć pianę na karoserię, chwilę odczekać by substancje aktywne zaczęły działać, a następnie spłukać, najlepiej przy użyciu myjki wysokociśnieniowej. Ostatnim krokiem jest wytarcie karoserii miękką ściereczką, co nada jej połysk i pozwoli usunąć ewentualne zacieki. Wystarczy zaledwie kilkanaście minut, by nawet bardzo zabrudzone auto, odzyskało blask i wyglądało, jakby niedawno wyjechało z salonu!

Regularne używanie aktywnej piany do mycia samochodu sprawia, że auto dłużej będzie cieszyć wzrok swoim wyglądem. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem aktywnych pian do mycia aut. Gwarantujemy szeroki wybór produktów renomowanych producentów i konkurencyjne ceny!

Jest 74 produktów.

Pokazano 1-12 z 74 pozycji
Aktywne filtry