FINISH KARE

Czy to możliwe, by jedne z najlepszych produktów do car detailingu produkowała firma, dla której nie jest to główny obszar działania? Finish Kare udowadnia, że tak - od 1964 roku produkują bardzo wydajne preparaty do pielęgnacji i konserwacji łodzi i samolotów, jednak serie produktów dla samochodów okazują się jednymi z najlepszych w swoich kategoriach. 

Kosmetyki samochodowe Finish Kare - dlaczego tak cenione?

Co stoi za sukcesem wosków i innych preparatów do detailingu amerykańskiego producenta? W głównej mierze wykorzystywana technologia - woski tworzone z myślą o łodziach czy samolotach muszą wytrzymywać znacznie trudniejsze warunki użytkowania niż te produkowane typowo dla samochodów osobowych. Mając doświadczenie w produkcji jednych z najbardziej cenionych produktów pielęgnacyjnych dla bardzo wymagających powierzchni, Finish Kare dysponuje zapleczem umożliwiającym tworzenie ponadprzeciętnie trwałych wosków do lakierów samochodowych. Oczywiście producent nie spoczął na laurach i nie ogranicza się tylko do produkowania wosków - oferta jest stale poszerzana i optymalizowana w kierunku lakierów samochodowych, których karoseria ma jednak znacznie większe wymagania jeśli chodzi o wykończenie, niż karoseria łodzi i samolotów. 

W swoich produktach wykorzystują najlepsze dostępne na rynku składniki - bądź syntetyczne, bądź pochodzenia naturalnego, jak np. brazylijską Carnaubę, uznawaną za najlepszy wosk na świecie. Dzięki temu woski Finish Kare są bardzo odporne na szkodliwe oddziaływanie promieni UV, zmian temperatury i upływu czasu - pomimo eksploatacji w niekorzystnych warunkach. Ich konsystencja i sposób nanoszenia zostały tak opracowane, by nawet osoby niemające zbytniego doświadczenia mogły poradzić sobie z tym zadaniem. Są naprawdę wszechstronne - można je wykorzystywać do konserwacji i ochrony niemal każdego typu lakieru, a osiągane przy ich zastosowaniu efekty są doprawdy spektakularne. 

Kosmetyki samochodowe Finish Kare - nie tylko woski

Choć głównym i najważniejszym produktem w ofercie Finish Kare są świetnej jakości woski, to forma w swoim portfolio nie ogranicza się tylko do nich. Produkuje i sprzedaje również sporo preparatów pomagających przygotować lakier przed ich zastosowaniem, jak i przeznaczonych do późniejszej pielęgnacji tak zabezpieczonych powierzchni. Finish Kare to kompleksowe rozwiązanie pozwalające na zabezpieczenie lakieru samochodowego przed większością czyhających na niego zagrożeń - zarówno w starszych pojazdach, jak i tych ze świeżą powłoką lakierniczą. 

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji
Aktywne filtry