FLEXIPADS

Wypoleruj swój samochód jak profesjonalista! Nowoczesne gąbki polerskie FLEXIPADS pozwolą Ci na uzyskanie doskonałych rezultatów za każdym razem. Zamów je już teraz w naszym sklepie DETAILING WARRIORS! Polerowanie karoserii samochodu będzie jeszcze łatwiejsze, gdy do tego celu wykorzystamy nowoczesne urządzenia polerskie wyposażone w gąbki. Wszystkie potrzebne do tego celu produkty możesz znaleźć w naszym asortymencie. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi producentami, aby dostarczać klientom to, co sprawdzone w pracach amatorskich i profesjonalnych.

W DETAILING WARRIORS przygotowaliśmy dla naszych klientów sprawdzone gąbki polerskie FLEXIPADS – producenta, który od lat dostarcza gąbki polerskie dla salonów auto detailingowych. Tego typu produkty chętnie wybierane są także do domowego polerowania lakieru. Firma dostarcza gąbki polerskie różnych typów, w tym między innymi gąbki twarde, średnie oraz miękkie do nakładania różnego rodzaju past oraz innych środków, w tym wosków, cleanerów. W jej asortymencie można znaleźć także futra polerskie o zróżnicowanych fakturach wykonane z wełny, gąbki polerskie z mikrofibry, a także innego rodzaju akcesoria przeznaczone do polerowania lakieru samochodowego. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiednich gąbek polerskich oraz innego rodzaju produktów do polerowania, sprawdź je już teraz w naszym sklepie internetowym albo odwiedź nas w Warszawie.

DETAILING WARRIORS – gąbki polerskie FLEXIPADS – złóż swoje zamówienie na najlepsze gąbki do polerowania wraz z naszym sklepem!

Jest 95 produktów.

Pokazano 1-12 z 95 pozycji
Aktywne filtry