MOTHERS

Wybierz najwyższe jakości autokosmetyki od firmy MOTHERS! Teraz możesz zamówić je w naszym sklepie internetowym DETIALING WARRIORS – zapraszamy!

Kosmetyki samochodowe MOTHERS znajdują się w użyciu już od ponad 50 lat. To właśnie wtedy do sprzedaży trafił pierwszy preparat tej marki, a mianowicie pasta do polerowania. Aktualnie w jej asortymencie znajduje się wiele innych produktów uwielbianych przez amatorów motoryzacji w USA, skąd pochodzi firma MOTHERS, a także w wielu innych krajach na całym świecie.

Teraz kosmetyki samochodowe MOTHERS można kupić także w Polsce. W naszym bogatym asortymencie znalazły się profesjonalne kosmetyki przeznaczone do polerowania metalu, w tym aluminium, a także środki przeznaczone do czyszczenia elementów metalowych jak felgi samochodowe. Firma oferuje także akcesoria do czyszczenia i pielęgnacji, w tym specjalne szczotki.

Zachęcamy do złożenia zamówienia na kosmetyki samochodowe MOTHERS dostępne w naszym sklepie internetowym DETIALING WARRIORS i zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie!

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji
Aktywne filtry