RUPES

Idealnie wypolerowany lakier samochodowy to żaden problem dla maszyn RUPES! Teraz wysokiej jakości maszyny polerskie RUPES oraz inne akcesoria tej marki można kupić w naszym sklepie DETIALING WARRIORS!

RUPES to firma, która specjalizuje się w produkcji specjalistycznych maszyn polerskich przeznaczonych do polerowania karoserii samochodowej. Polerki elektryczne RUPES pozwalają na uzyskanie optymalnych efektów – doskonale polerują, a przy tym są bardzo wygodne w użytkowaniu. Świetnie sprawdzają się także w polerowaniu zakrzywionych nawierzchni i miejsc, które są trudnodostępne.

Nowoczesne maszyny polerskie RUPES chętnie wybierane są przez profesjonalne salony specjalizujące się w auto detailingu, ale również zamawiane są przez osoby, które chciałyby samodzielnie zadbać o swoje auto. Szeroka gama modeli oraz akcesoriów powoduje, że każdy wybierz dla siebie coś idealnego.

Zobacz już teraz wszystkie maszyny polerskie RUPES znajdujące się w asortymencie naszego sklepu DETIALING WARRIORS i złóż swoje zamówienie!

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji
Aktywne filtry