SCENTWAY

Chcesz, aby Twój samochód miał wyjątkowy zapach? Wybierz zapachy samochodowe SCENTWAY, które możesz zamówić w naszym sklepie DETIALING WARRIORS!

Firma SCENTWAY posiada w swoim asortymencie szeroką gamę produktów przeznaczonych do aromatyzacji pojazdów. W jej asortymencie znalazły się przede wszystkim zawieszki zapachowe, które posiadają postać breloków w kształcie karty. Ze względu na specjalną technologię produkcji zawieszki zapachowe od SCENTWAY zapewniają trwały zapach, który utrzymuje się nawet do 6 tygodni w zależności od temperatury, dlatego utrzymują stężenie zapachu dłużej niż tańsze odświeżacze.

Zapachy samochodowe SCENTWAY to szeroka gama wariantów do wyboru, w tym między innymi zapachy inspirowane największymi miastami oraz popularnymi turystycznymi destynacjami. Wybierz taki zapach, który będzie odpowiadał Twojemu gustowi w pełni. To prawdziwy zapach perfum, który może zagościć także w Twoim samochodzie!

Zapraszamy serdecznie do złożenia zamówienia na zapachy samochodowe SCENTWAY dostępne w naszym sklepie DETIALING WARRIORS!

Jest 19 produktów.

Pokazano 1-12 z 19 pozycji
Aktywne filtry