SHINY GARAGE

Zadbaj o swój samochód wraz z profesjonalnymi autokosmetykami od firmy Shiny Garage – teraz możesz kupić je także w naszym sklepie on-line!

Polskie kosmetyki samochodowe Shiny Garage to propozycja przeznaczona dla każdego amatora auto detailingu. Firma znajduje się na rynku już od 2012 roku i od tego czasu oferuje skuteczne produkty przeznaczone do pielęgnacji samochodów.

Oferta firmy Shiny Garage obejmuje pełną paletę różnych produktów, w tym między innymi środki przeznaczone do mycia, specyfiki do dekontaminacji, środki pielęgnacyjne przeznaczone do lakieru, kół, plastików, a także do wnętrza. Firma oferuje także specjalne środki do czyszczenia tapicerek samochodowych.

Dostępne są także praktyczne zestawy produktów, które kapitalni nadają się na prezent dla każdego amatora auto detailingu, który samodzielnie chciałby zadbać o swój samochód.

Już teraz poznaj wszystkie kosmetyki samochodowe Shiny Garage dostępne w naszym sklepie internetowym DETIALING WARRIORS i złóż swoje zamówienie on-line!

Jest 79 produktów.

Pokazano 1-9 z 79 pozycji

Aktywne filtry