SHINY GARAGE

Zadbaj o swój samochód wraz z profesjonalnymi autokosmetykami od firmy Shiny Garage – teraz możesz kupić je także w naszym sklepie on-line!

Polskie kosmetyki samochodowe Shiny Garage to propozycja przeznaczona dla każdego amatora auto detailingu. Firma znajduje się na rynku już od 2012 roku i od tego czasu oferuje skuteczne produkty przeznaczone do pielęgnacji samochodów.

Oferta firmy Shiny Garage obejmuje pełną paletę różnych produktów, w tym między innymi środki przeznaczone do mycia, specyfiki do dekontaminacji, środki pielęgnacyjne przeznaczone do lakieru, kół, plastików, a także do wnętrza. Firma oferuje także specjalne środki do czyszczenia tapicerek samochodowych.

Dostępne są także praktyczne zestawy produktów, które kapitalni nadają się na prezent dla każdego amatora auto detailingu, który samodzielnie chciałby zadbać o swój samochód.

Już teraz poznaj wszystkie kosmetyki samochodowe Shiny Garage dostępne w naszym sklepie internetowym DETIALING WARRIORS i złóż swoje zamówienie on-line!

Dlaczego warto postawić na kosmetyki samochodowe Shiny Garage? 

100% polski kapitał - kupując nasze produkty, dajesz pracę Polakom i wspierasz rozwój naszego kraju,

Odpowiedzialne podejście do środowiska - wszystkie odpady są ponownie wykorzystywane lub utylizowane w sposób zgodny w europejskimi przepisami,

Wytwarzane są z wykorzystaniem najnowszych technologii, zapewniając maksymalną ochronę karoserii twojego samochodu,

Kosmetyki Shiny Garage zawsze działają tak, jak obiecuje producent - solidnie działają,

Powstają przy współpracy z ekspertami od car detailingu i uwzględniając opinie i prośby klientów,

Wszystkie stosowane w nich substancje są bezpieczne dla zdrowia ludzi i neutralne dla środowiska,

Zaufało im już tysiące polskich konsumentów i nie zawiodło się, o czym świadczą liczne pozytywne recenzje i komentarze w internecie.

Są elegancko zapakowane, co czyni z nich świetną propozycję na prezent - każdy miłośnik motoryzacji będzie zachwycony.

Cechy te w połączeniu z pasją do motoryzacji i długą obecnością na rodzimym rynku pozwoliły na wypracowanie wysokiej pozycji wśród stosowanych w Polsce produktów do car detailingu. Wielu już przekonało się, że kosmetyki samochodowe Shiny Garage to najlepszy wybór dla ich samochodu. Czy do nich dołączysz? Z pewnością nie będziesz tego żałował.

Jest 152 produktów.

Pokazano 1-12 z 152 pozycji
Aktywne filtry