VALET PRO

Wśród producentów kosmetyków samochodowych wykorzystywanych do car detailingu wysoką pozycją cieszy się brytyjska marka ValePro. Kto, jak kto, ale Brytyjczycy słyną z zamiłowania do pedantycznego dbania o swoje pojazdy i wyraźnie widać tego odbicie w oferowanych przez nich kosmetykach samochodowych - tu nie ma miejsca na kompromisy, ani drogi na skróty. Jakość i skuteczność, jaką oferują kosmetyki samochodowe ValetPro, stawia je w czołówce najlepszych w swojej branży. 

Kosmetyki samochodowe ValetPro - w trosce o Twoje auto

Założona w 2004 roku w Wielkiej Brytanii marka ValetPro ciężko pracowała na opinię, którą cieszy się obecnie wśród miłośników car detilingu i osób zajmujących się tym zawodowo. Żmudne testowanie, dążenie do perfekcji i otwarcie na nowe rozwiązania pozwoliły z czasem wypracować unikatowe rozwiązania o wysokiej skuteczności. Nic zatem dziwnego, że kosmetyki samochodowe ValetPro spotkać można w całej Europie, a od 2010 roku również w naszym kraju. 

Stale rozwijana oferta marki do dzisiaj rozrosła się na tyle, że można w niej znaleźć produkty wykorzystywane w niemal wszystkich aspektach pielęgnacji i czyszczenia samochodów. Znajdziemy tu zarówno delikatne szampony samochodowe przeznaczone do codziennej pielęgnacji samochodu, jak i środki usuwające nawet najbardziej oporne zabrudzenia, które nie sposób usunąć tradycyjnymi sposobami. Nie brakuje również środków o specjalistycznym zastosowaniu, które cieszą się sporą popularnością u profesjonalistów. ValetPro oferuje również środki przeznaczone do czyszczenia i pielęgnacji wnętrz pojazdów, w tym nawet takich, dzięki którym można pozbyć się uciążliwych brzydkich zapachów. Wszystkie kosmetyki samochodowe ValePro są bezpieczne dla lakierów, nawet tych najdelikatniejszych, jak i pokrytych woskiem i sealantami. 

W ofercie tego producenta znajdziemy również akcesoria ułatwiające wykonywanie detailingu jak np. wysokiej jakości i precyzyjne pędzelki piankowe, czy glinki o różnym stopniu agresywności pozwalające na usuwanie nawet bardzo opornych zanieczyszczeń, bez obaw o uszkodzenie przy okazji powłoki lakierniczej. 

Brytyjska jakość w Twoim garażu

Od czasu wprowadzenia do Polski kosmetyków samochodowych ValetPro ich popularność systematycznie rośnie. Zauważyli i docenili je nie tylko profesjonaliści na co dzień zajmujący się car detailingiem, ale również bardzo dużo osób zajmujących się hobbistycznie dopieszczaniem swoich samochodów. Nic dziwnego, ponieważ kosmetyki te są dostępne w atrakcyjnych cenach, oferując przy tym bardzo wysoką jakość i działając skutecznie i szybko. Są przy tym łatwe w użyciu i bezpieczne, nawet w rękach osób niemających zbyt dużego doświadczenia. Jeśli zastanawiasz się, czy trafią i w Twoje gusta, przejrzyj ofertę na naszej stronie i przekonaj się osobiście o tym, że kosmetyki samochodowe ValetPro działają skutecznie, są bezpieczne i, co nie mniej ważne nie kosztują zbyt wiele, dzięki czemu możesz jeszcze lepiej i dokładniej zadbać o swój ulubiony samochód. 

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji
Aktywne filtry