VALET PRO

Poznaj nowoczesne kosmetyki samochodowe Valetpro – zakupisz je już teraz w naszym sklepie internetowym DETIALING WARRIORS, a także stacjonarnie w naszym salonie znajdującym się w Warszawie!

Profesjonalne kosmetyki samochodowe Valetpro powstały po to, aby pielęgnacja pojazdów była jeszcze łatwiejsza. W asortymencie firmy znalazła się szeroka gama produktów o różnorodnym zastosowaniu, w tym między innymi delikatne szampony samochodowe, środki przeznaczone do miejscowego usuwania zanieczyszczeń, na przykład po owadach, uniwersalne środki czyszczące, glinki, preparaty do suwania zanieczyszczeń metalicznych, środki do usuwania brzydkich zapachów. Specyfiki oferowane przez Valetpro są także bezpieczne dla lakierów pokrytych woskami oraz sealantami.

Firma oferuje także akcesoria, w tym pędzelki do detailingu w wielu rozmiarach do wyboru, dzięki którym pielęgnacja pojazdu będzie jeszcze łatwiejsza niż dotychczas.

Zamów już teraz kosmetyki samochodowe Valetpro w naszym sklepie on-line lub odwiedź nas osobiście w salonie DETIALING WARRIORS!

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry