FX PROTECT

Kosmetyki samochodowe FX Protect

FX Protect to marka zajmująca się produkcją najwyższej jakości kosmetyków samochodowych, przeznaczonych do wykorzystania przez profesjonalistów. Lata eksperymentowania i ciągłego ulepszania oferowanych produktów pozwoliła marce na zajmowanie bardzo wysokiej pozycji wśród osób zajmujących się zawodowo car detallingiem. Kosmetyki samochodowe FX Protect to wszechstronne produkty dedykowane nie tylko do konserwacji, ale również gruntownego odświeżania i przywracania pierwotnego wyglądu niemal dowolnym elementom pojazdu. W gamie tego producenta można znaleźć produkty służące do czyszczenia samochodów (m.in. szampony samochodowe), preparaty do konserwowania elementów gumowych, pielęgnacji tworzyw sztucznych, skór, środki do usuwania uporczywych zabrudzeń (np. owadów i osadów z klocków hamulcowych), do czyszczenia szyb. Znajdziemy również produkty uniwersalne, które można wykorzystywać podczas codziennej pielęgnacji. Kosmetyki samochodowe FX Protect obejmują również środki tworzące powłoki ochronne na lakierze - zapewniające dodatkową ochronę nawet do 5 lat. 

Wiele spośród rozwiązań stosowanych przez FX Protect należy do awangardy w branży Car detallingu - warto wspomnieć chociażby aktywną pianę pozostawiającą poślizg czy APC delikatne dla użytkownika. 

Wszystkie kosmetyki samochodowe FX Protect wykonane są przy użyciu bezpiecznych dla ludzi i środowiska składników. Dzięki temu nawet długotrwała praca z ich wykorzystaniem nie stanowi najmniejszego zagrożenia dla zdrowia. 

Jest 35 produktów.

Pokazano 1-12 z 35 pozycji
Aktywne filtry