Usuwanie owadów

Środki do usuwania owadów

Środki do usuwania owadów pozwalają pozbyć się problemu pozostałości po owadach, które gromadzą się na szybie i karoserii samochodu, szczególnie po przejechaniu dłuższej trasy wiosną lub latem. Zabite owady nie tylko psują estetykę samochodu, lecz także mogą powodować mikropęknięcia na karoserii – chitynowe pancerzyki owadów szkodzą bowiem powłoce lakierniczej, dlatego ważne jest, aby usunąć je jak najszybciej.

Użycie środków do usuwania owadów to najszybsza i najskuteczniejsza metoda na pozbycie się pozostałości owadów z karoserii! Ich skuteczność znacznie przewyższa działanie szamponów lub mikroproszków, które czasami okazują się niewystarczające.

Bogaty asortyment środków do usuwania owadów

W naszym sklepie znajdziesz duży wybór środków do usuwania owadów w najkorzystniejszych cenach. Sprzedajemy wyłącznie produkty zaufanych, wiodących marek, dzięki czemu możesz wybrać spośród nich swoją ulubioną. Oferowane przez nas środki do usuwania owadów z karoserii to specjalistyczne, przetestowane i sprawdzone produkty, które skutecznie usuwają pozostałości po owadach, a jednocześnie są w pełni bezpieczne dla karoserii auta. Wśród naszych specjalistycznych preparatów na zabrudzenia znajdziesz także środki do usuwania smoły, które poradzą sobie nawet z największymi zabrudzeniami.

Jak pozbyć się resztek owadów przy użyciu środka do usuwania owadów?

Użycie środka do usuwania owadów jest niezwykle proste. Wystarczy spryskać preparatem miejsca po owadach, odczekać kilka minut zgodnie z informacjami na opakowaniu, a następnie zmyć preparat wraz z zabrudzeniami przy użyciu wody. Można też użyć miękkiej szmatki z mikrofibry. Korzystając ze środka do usuwania owadów należy pamiętać, by nie miał on zbyt długiego kontaktu z powłoką lakierniczą. Jak każda chemia samochodowa, także ta przeznaczona do usuwania owadów może uszkodzić lakier, jeśli będzie mieć zbyt długi kontakt z powierzchnią. Jednak jeśli środek zostanie użyty zgodnie z instrukcją, skutecznie usunie zabrudzenia i nie będzie stanowić żadnego zagrożenia dla powłoki lakierniczej.

Nie czekaj – zadbaj o wygląd i stan karoserii swojego samochodu i zamów specjalistyczny środek do usuwania owadów już dziś!

Jest 28 produktów.

Pokazano 1-12 z 28 pozycji
Aktywne filtry