Akumulatory

Akumulator samochodowy to jeden z najważniejszych elementów pojazdu. To właśnie dzięki niemu możliwe jest sprawne uruchamianie silnika, niezależnie od warunków pogodowych, choć to nie jedyna funkcja, jaką spełniają one w samochodzie. Współczesne pojazdy w coraz większym stopniu wykorzystują systemy elektroniczne, zarówno dla zapewnienia pasażerom rozrywki, jak i dbając o ich bezpieczeństwo. Dlatego dobry akumulator jest tak ważny. 

Nie wszystkie akumulatory zapewniają porównywalną wydajność i trwałość, zwłaszcza w polskim, niezwykle wymagającym klimacie. Mroźne zimy przeplatające się z upalnymi latami stawiają niemałe wyzwanie akumulatorom samochodowym. Konstrukcje niskiej jakości bardzo szybko tracą swoją pierwotną pojemność i wydajność, co naturalnie skłania do poszukiwania lepszych zamienników. Mając to na uwadze, w naszym sklepie wyselekcjonowaliśmy takie akumulatory Warszawa, by mieć pewność, że nasi klienci będą zadowoleni i nie wrócą do nas z reklamacjami. 

Akumulatory Banner Warszawa - najwyższa jakość doceniona przez miliony

Akumulatory Banner należą do najbardziej cenionych produktów w swojej kategorii. Ta austriacka marka od dawna stawiała na najwyższą jakość wykonania i śmiało sięgała po najbardziej zaawansowane technicznie rozwiązania. W rezultacie ich produkty dorobiły się renomy, którą dodatkowo podkreśla stosowanie akumulatorów tej marki jako standardowego wyposażenia samochodów m.in. Grupy Volkswagen, BMW, Mercedes, Mitsubishi, Volvo czy Aston Martin. Po akumulatory Banner sięgają również producenci pojazdów użytkowych, jak chociażby Jungheinrich, Kässbohrer, Rammax, Liebherr czy Caterpillar. Są one szeroko wykorzystywane na całym świecie, na każdej szerokości geograficznej, wytrwale znosząc najróżniejsze warunki klimatyczne - skandynawskie zimy czy saharyjskie upały. Z łatwością poradzą sobie również z polskim klimatem. Podwyższona moc rozruchu osiągana dzięki stosowanym przez producenta rozwiązaniom na bazie jonów wapnia, wysoka szczelność i zabezpieczenie przed wylaniem kwasu, a także układy zabezpieczające przed zapłonem wstecznym - tym Banner przekonuje dzisiaj klientów do skorzystania ze swoich rozwiązań. 

Akumulatory Amega Warszawa – korzystne cenowo  i wydajne

Amega to marka, której produkty produkowane są w ukraińskiej fabryce Megatex nieprzerwanie od 1993 roku. Firma nie tylko zajmuje się produkcją akumulatorów, ale jest jednym z największych podmiotów na świecie przerabiających ołów - surowiec o kluczowej roli dla akumulatorów pojazdowych. Od 2004 roku firma zajmuje się produkcją baterii pod własną marką - akumulatory Amega. Ukraińska fabryka należy do najbardziej rozwiniętych technologicznie i bazuje na technologiach odkupionych od światowych potentatów w produkcji akumulatorów, co w połączeniu z najwyższej jakości stopami ołowiu pozwala produkować ekonomiczne i wydajne produkty. Błyskawiczna ekspansja na inne rynki - nie tylko europejskie i stale rosnąca sprzedaż są dobitnym świadectwem, że akumulatory Amega są najwyższej jakości, choć nadal bardzo atrakcyjnie wycenione. Z powodzeniem mogą być alternatywą dla akumulatorów renomowanych producentów.

Jest 27 produktów.

Pokazano 1-12 z 27 pozycji
Aktywne filtry