AUTOTRIZ

Kosmetyki samochodowe AUTOTRIZ

Kosmetyki samochodowe AUTOTRIZ wyróżniają się bardzo zaawansowaną technologią wykorzystywaną podczas opracowywania ich receptur. Ta niemiecka marka od początku swojego istnienia stawia na nanotechnologię, oferując produkty wytwarzające nanopowłoki na powierzchni pokrywanych materiałów. Dla osiągnięcia najlepszych rezultatów firma AUTORIZ zatrudnia dziesiątki wysokiej klasy inżynierów i naukowców, nieustannie pracujących nad udoskonaleniem wykorzystywanej technologii. W rezultacie tworzona na powierzchni lakieru ceramiczna nanopowłoka zapewnia ochronę na lata, bez konieczności dodatkowych zabiegów pielęgnacyjnych. 

Nanocząsteczki wchodzące w skład kosmetyków samochodowych AUTOTRIZ nie tylko chronią powierzchniowo lakier samochodowy, ale również wnikają do jego wnętrza, odbudowując go i przedłużając jego trwałość, czemu sprzyja tworzenie połączeń z lakierem na poziomie molekularnym. Zaawansowana technologia pozwala na skuteczną ochronę nawet przy nałożeniu bardzo cienkiej warstwy preparatu, dzięki czemu należą one do najwydajniejszych kosmetyków samochodowych na rynku. W gamie AUTORITZ znajdują się nie tylko kosmetyki, ale również akcesoria i narzędzia do nich nakładania, których wspólne wykorzystanie gwarantuje doskonałe rozprowadzenie preparatu i wysoką precyzję pracy. 

Kosmetyki samochodowe AUTOTRIZ są opracowywane w Niemczech, przy zachowaniu zgodności z wymaganiami Unii Europejskiej, również w dziedzinie bezpieczeństwa i wpływu na środowisko naturalne. AUTORIZ to technologia przyszłości dostępna już dzisiaj. 

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji
Aktywne filtry