Pistolety Typu Tornador

Pistolety tornador

Pistolety typu tornador to wyjątkowo innowacyjne i popularne narzędzia pneumatyczne, które przeznaczone są do czyszczenia na sucho i mokro m.in. tworzyw sztucznych, tapicerki samochodowej, podsufitek, dywaników, a także silnika.

Przy użyciu pistoletów tornador szybko i sprawnie wyczyścisz wnętrze swojego samochodu bez zbędnego wysiłku związanego z mozolnym szczotkowaniem. Zasilane są sprzężonym powietrzem, które skutecznie wybija nawet silny brud.

Akcesoria i zestawy pistoletów tornador

W naszym asortymencie znajdziesz duży wybór profesjonalnych pistoletów tornador. Większość modeli wyposażona jest w specjalne konstrukcje, które regulują moc dozowania chemii oraz strumienia. Z ich użyciem dotrzesz do każdej zabrudzonej powierzchni, a samo czyszczenie stanie się przyjemnością!

Pragniesz odnowić swój samochód bez nadmiernego wysiłku? Sprawdź nasze maszyny polerskie, które efektywnie usuną zabrudzenia, nabłyszczą oraz wygładzą rysy na lakierze. W naszym sklepie znajdziesz kompleksowe wyposażenie do pielęgnacji zarówno wnętrza, jak i karoserii Twojego samochodu. Zapraszamy do zakupów!

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-12 z 14 pozycji
Aktywne filtry