4DETAILER

Kosmetyki samochodowe 4 DETAILER

Polskie kosmetyki samochodowe 4 DETAILER projektowane są dzięki wysiłkom profesjonalnych detaierów i tysiącom przeprowadzonych w praktyce testów. Stałe dążenie do rozwoju w połączeniu z otwartością na zmiany i eksperymenty pozwoliło firmie na wypracowanie nowatorskich i skutecznych receptur, dzięki którym popularność marki stale rośnie. 

Kosmetyki samochodowe 4 DETAILER są opracowywane w oparciu o całkowicie autorskie receptury, tworzone od podstaw, co wyróżnia ich produkty na tle dziesiątek podobnych do siebie produktów, różniących się jedynie naklejoną etykietą. Każdy z oferowanych produktów - m.in. szamponów, APC, wosków, płynów do szyb, środków do czyszczenia silników, odświeżania wnętrz czy płynów uniwersalnych został uprzednio dokładnie sprawdzony przez zawodowych detailerów, ze szczególnym uwzględnieniem zgłaszanych przez nich uwag. Bardzo szeroka oferta marki jest stale powiększana, co pozwala praktycznie każdemu znaleźć produkt odpowiedni dla swojego samochodu. Nie dziwi zatem coraz częstsza ich obecność w salonach auto detailingu na terenie naszego kraju, a coraz częściej również poza jego granicami. 

Projektowanie i produkcja kosmetyków samochodowych 4 DETAILER na terenie Polski gwarantuje wykorzystanie bezpiecznych dla zdrowia środków chemicznych, nieszkodliwych nawet przy długotrwałym użytkowaniu - co wynika z norm Unii Europejskiej. Kosmetyki te są również produkowane z poszanowaniem środowiska naturalnego, co wynika ze świadomości ekologicznej i poczucia odpowiedzialności ich producenta. 

Powrót do strony głównej