CARTEC

Cartec to jeden z największych dostawców profesjonalnych produktów do pielęgnacji samochodów. Wszystkie preparaty oferowane przez firmę opracowane są we własnym laboratorium w Holandii, a następnie produkowane w nowoczesnych fabrykach. Obecnie Cartec znany jest już w ponad 50 krajach, w których zyskał powszechny szacunek i uznanie, ze względu na wysoką jakość swoich produktów. 30-letnie doświadczenie marki sprawia, że wszelkie projekty dopracowane są co do najmniejszego szczegółu. Cartec ceniony jest za profesjonalne podejście, wysokiej jakości obsługę oraz doskonałą współpracę. Zarówno założyciel marki, jak i jego współpracownicy dążą do innowacji, testując coraz to nowsze rozwiązania - dzięki temu ich produkty zaspokajają potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Kosmetyki samochodowe Cartec reprezentują najwyższa jakość. Wśród ich oferty znajdziemy głównie preparaty służące do czyszczenia, ochrony oraz polerowania samochodów. 

Sama firma Cartec to rodzinny biznes, któremu przyświecają wspaniałe idee. Pielęgnacja samochodów to dla nich prawdziwa pasja. Wiedzą, że wyjątkowe pojazdy zasługują na wyjątkowe traktowanie, dlatego cały czas dokładają starań, aby tworzyć jak najlepsze produkty - tak, aby dbanie o auto stało się dużo łatwiejsze oraz przyjemniejsze. Partnerzy, którzy mieli okazję współpracować z firmą Cartec, zwracają uwagę na jedność, która obecna jest w każdym oddziale marki - zarówno tam, gdzie znajduje się ich siedziba, czyli w Benthuizen, jak i w innych placówkach. Nic dziwnego, że ich hasłem kluczowym jest słowo „together”, co z angielskiego oznacza „razem”. Jak widać, tak indywidualne podejście do każdego klienta oraz partnerów owocuje doskonałymi rezultatami. Kosmetyki samochodowe Cartec dostaniemy niemal w każdym kraju Europy i nie tylko. 

Firma Cartec świadoma jest, że tylko innowacja może przyczynić się do zapewnienia produktów najwyższej jakości. Dlatego dysponuje ona bardzo bogatym zapleczem - własne nowoczesna laboratoria pozwalają na opracowanie doskonałym kosmetyków samochodowych. Doświadczeni specjaliści, którzy pracują nad ulepszaniem starszych i nowszych receptur, przykładają się do sukcesu marki. Dlaczego produkty Cartec są aż tak niezawodne? Ich sekret tkwi w szczegółowych testach - wszystkie kosmetyki, zanim zostaną udostępnione na rynek, zostają starannie testowane w różnych warunkach oraz ekstremalny klimacie. Dzięki temu kosmetyki są w pełni bezpiecznego dla każdego pojazdu oraz niezwykle skuteczne. 

Powrót do strony głównej