FLEX

Marki Flex nie trzeba przedstawiać nikomu, kto choć w jakimś stopniu zna się na elektronarzędziach. Produkty tej niemieckiej marki uchodzi za najlepsze na świecie - na tę renomę bardzo ciężko pracuje już od lat 20. XX wieku. Od 1987 roku Flex jest aktywnie obecny również na rynku urządzeń polerskich do lakierów samochodowych, które można spotkać w niemal każdym profesjonalnym warsztacie. Wraz z nimi uznanie zdobywają kosmetyki samochodowe Flex, które choć nieliczne, doskonale uzupełniają ofertę firmy i pozwalają wykorzystać pełnię możliwości wykorzystywanych narzędzi w pracach car detailera. 

Flex - niemiecka precyzja i doskonałość

Co sprawia, że specjaliści i profesjonaliści zajmujący się car detailingiem tak chętnie sięgają po produkty Flex? Przede wszystkim wieloletnie ulepszanie swoich produktów, dążenie do perfekcji, wysokiej wydajności i dokładności wykonywanych prac. Choć w ofercie Flex znajduje się mnóstwo elektronarzędzi, to szczególne miejsce zajmują te przeznaczone do prac szlifierskich i polerskich - i właśnie te ostatnie często widać w garażach car detailerów. Wśród oferowanych przez Flex narzędzi znaleźć można m.in. polerki do małych powierzchni, polerki mimośrodowe, polerki o regulowanej prędkości obrotowej z wysokim momentem obrotowym, polerki o wysokim momencie obrotowym, rotacyjne polerki mimośrodowe, klasyczne polerki i zestawy narzędzi, oferowane razem z kosmetykami. 

Kosmetyki samochodowe Flex

Firma produkująca urządzenia polerskie najwyższej jakości i o doskonałej renomie nie mogła zaniedbać swoich klientów, pomijając kwestię dostępnych kosmetyków. Z tego względu w ofercie Flex znajdują się również świetne kosmetyki samochodowe, choć nie jest ich zbyt wiele. Dwa główne preparaty to pasta zgrubna, o wysokim stopniu ścieralności i maksymalnym stopniu ścierania, zapewniająca bardzo dobry połysk i gruntowne odświeżenie lakieru. Wraz z polerkami Flex doskonale sprawdza się do usuwania śladów ścierania o gradacji P1500. Kolejnym produktem, który służy do delikatniejszych wykończeń, jest komponent polerujący, który sprawdza się głównie do polerowania nowego, matowego, ewentualnie lekko porysowanego lakieru. Można go wykorzystywać również do odświeżania nowoczesnych, odpornych na ścieranie lakierów. Doskonale wykańcza, nie pyli i jest bardzo wydajny. 

Kosmetyki samochodowe Flex, podobnie do pozostałych produktów marki zapewniają doskonałą wydajność i precyzję działania. Nic dziwnego, że tak często goszczą na półkach garażów car detailerów, obok elektronarzędzi tej firmy. 

Powrót do strony głównej