FIREBALL

Kosmetyki samochodowe FIREBALL

Z myślą o najbardziej wymagających klientach zajmujących się zawodowo bądź hobbystycznie car detallingiem w naszym kraju opracowywane są kosmetyki samochodowe FIREBALL. Dzięki wysokiej jakości naturalnym składnikom, wykorzystującym ceramiczne elementy i innowacyjnej technologii produkty FIREBALL tworzą trwałe i odporne na czynniki zewnętrze powłoki, z zadowoleniem odbierane przez tysiące klientów. 

Kosmetyki samochodowe FIREBALL to szeroka paleta produktów - począwszy od najwyższej jakości szamponów, zarówno uniwersalnych, jak i specjalistycznych (np. Aktywna piana), płynów do czyszczenia szyb, środków do gruntownego czyszczenia felg, aż po wysokojakościowe woski tworzące trwałe powłoki ceramiczne, chroniące lakier i nadające pokrytym elementom właściwości oleofoaowych. Wykorzystywane do produkcji kosmetyków samochodowych FIREBALL składniki należą do awangardy w swojej klasie - znajdziemy tu m.in. brazylijską Carnaubę, krzem i ceramiczne nanocząsteczki produkowane w najlepszych zakładach chemicznych zapewniają bardzo łatwą pracę przy ich nanoszeniu, skuteczne wiązanie z chronioną powłoką i spektakularne rezultaty. 

Kosmetyki samochodowe FIREBALL produkowane są w naszym kraju, z uwzględnieniem wysokich, europejskich norm jakościowych, środowiskowych. Każdy kosmetyk marki jest przetestowany również pod kątem bezpieczeństwa jego użytkowników. Może być wykorzystywany podczas długotrwałej pracy, bez obaw o zdrowie korzystających. FIREBALL to wysoka jakość i bezpieczeństwo dla wszystkich pasjonatów car detallingu.

Powrót do strony głównej