FUNKY WITCH

Kosmetyki samochodowe FUNKY WITCH

Funky With to kosmetyki samochodowe tworzone przez pasjonatów motoryzacji. Powstała w rezultacie nieudanego poszukiwania na naszym rynku produktów odpowiadających oczekiwaniom założycieli firmy. Dzięki nawiązaniu współpracy z amerykańskim profesjonalnym laboratorium kosmetyki samochodowe FUNKY WITCH cechują się unikatowymi rozwiązaniami i jakością, której próżno szukać na europejskim rynku. 

Kosmetyki samochodowe FUNKY WITCH sporo zawdzięczają również współpracy z profesjonalistami na etapie opracowywania receptury, dzięki czemu udało się tak dopracować kompozycje składników, by ich wykorzystanie było jak najbardziej bezproblemowe i szybkie, a osiągane rezultaty trwałe. Wszystkie kosmetyki FUNKY WITCH hołdują zasadzie PPZ - pryśnij, przetrzyj, zapomnij. Stopniowe wprowadzanie nowych produktów pozwalało na poświęcenie odpowiedniej uwagi każdemu z nich i doprowadzeniu do perfekcji jego kompozycji, jak również dało odpowiednią ilość czasu na dogłębne testy. Tym, co zasługuje na uwagę w podejściu producentów FUNKY WITCH, jest otwartość ich producentów na współpracę z różnymi podmiotami, co pozwala na ulepszanie osiąganych rezultatów i wzbogacanie oferty. 

Wysiłki producenta nie ograniczają się jedynie do wypuszczania na rynek coraz to nowych produktów, ale również są widoczne w niedawno otwartej szkole detalingu, gdzie oprócz testowania w praktyce produkowanych kosmetyków samochodowych uczy się ich najefektywniejszego wykorzystania. W połączeniu z bezkompromisowym podejściem do jakości produktów pozwala to pozytywnie myśleć o popularności marki. 

Powrót do strony głównej