GTECHIQ

Kosmetyki samochodowe Gtechniq cenione są na całym świecie ze względu zastosowanie najnowocześniejszych technologii, dotychczas niespotykanych wśród produktów przeznaczonych do car detailingu. Brytyjska marka Gtechiq od samego początku swojej działalności oferuje zaawansowane technologicznie i najwyższej jakości preparaty do pielęgnacji samochodów. W portfolio firmy znajdują się zarówno linie przeznaczone dla specjalistów, jak i bardziej uniwersalne rozwiązania, które z powodzeniem mogą wykorzystywać również pasjonaci-amatorzy. 

Kosmetyki samochodowe Gtechniq - co znajdziesz w ofercie?

Gtechniq to firma o bardzo rozbudowanym portfolio, które pozwala na wykonanie wszystkich prac związanych z pielęgnacją samochodu - począwszy od jego mycia i odtłuszczania, aż po nakładanie ochronnych powłok i późniejszą dbałość o tak przygotowane powierzchnie. Niektóre kosmetyki Gtechniq zdobyły uznanie wśród osób profesjonalnie zajmujących się detailingiem. Wśród nich trzeba wymienić chociażby płyny do szyb niepozostawiające smug z linii Perfect Glass, odtłuszczacze z serii Panel Wipe, które doskonale przygotowują powierzchnię do aplikacji ostatniej warstwy nawierzchni - ceramicznej czy kwarcowej, pasty i preparaty polerskie (np. Glass Nano Polish), niewidzialne wycieraczki, powłoki zabezpieczające - np. Crystal Serum Light (kompozytowa ceramiczna) i Crystal Lacquer (tradycyjna ceramiczna), powłoki hydrofobowe czy powłoki ochronne na felgi. Mnogość produktów w ofercie brytyjskiego producenta gwarantuje, że każdy odnajdzie tu coś dla siebie. 

Kosmetyki samochodowe Gtechniq - dlaczego wyjątkowe?

Interesująca jest już sama genez firmy - założona w 2001 roku przez fizyka kwantowego Drewa Gilla była odpowiedzią na jego rozczarowanie dotychczas oferowanymi produktami. Z rozgoryczeniem stwierdził on, że żadne z oferowanych rozwiązań nie zapewnia trwałej i długotrwałej ochrony, a w zamian za to niektóre jeszcze sprzyjają zużywaniu się lakieru. Czerpiąc ze swojej znajomości praw fizyki i ogromnego doświadczenia w tej materii, postanowił on stworzyć rozwiązanie, które wreszcie zapewni rzetelną ochronę samochodowym lakierom. Po tysiącach godzin prób i eksperymentów udało się osiągnąć cel - stworzyć powłoki o wyjątkowych właściwościach. W 2012 roku dodatkowo zawężono zakres działalności firmy, skupiając się od tej pory w 100% na detailingu samochodowym. Przyniosło to wspaniałe rezultaty - dzisiaj powłoki i kosmetyki projektowane i produkowane przez Gtechniq należą do najlepszych na świecie i rokrocznie znajdują uznanie milionów klientów. 

Powrót do strony głównej