Pady Polerskie

W naszym asortymencie znajdziesz wysokojakościowe pady polerskie, które występują w różnych wariantach: mocno ścierne, średnio ścierne oraz nabłyszczające (wykończeniowe). Są one kompatybilne z większością  maszyn polerskich, a ich użytkowanie znacząco usprawnia i przyspiesza pracę, dając niesamowite efekty wizualne. W naszym sklepie z powodzeniem zaopatrzysz się w pady polerskie różnej wielkości, a także filce polerskie, pady do usuwania morki, pady glinkowe czy kulki polerskie do trudno dostępnych miejsc.

Pady do polerki – niezawodne w polerowaniu lakieru

Stosowanie padów polerskich w połączeniu ze sprawdzonymi produktami polerskimi znacząco wygładzi lakier oraz zredukuje nawet głębokie zarysowania na Twoim samochodzie. Z ich pomocą z powodzeniem nałożysz także wosk do samochodu, a precyzyjna regulacja siły cięcia, warunkowana różnymi stopniami twardości padów polerskich, pomoże Ci uzyskać dokładnie taki efekt, jakiego oczekujesz.

Jak działają pady polerskie?

Podczas użytkowania auta zewnętrzna warstwa lakieru brudzi się i uszkadza, przez co z czasem powłoka lakiernicza traci swój blask. Dzięki padom polerskim możliwe jest starcie tej zewnętrznej warstwy, a następnie nałożenie za ich pomocą lekkościernych past polerskich oraz powłoki ochronnej na lakier lub wosku. Zastosowanie pasty polerskiej wraz z woskiem sprawia, że lakier nabiera koloru i połysku.

Pady polerskie dzielą się na kilka rodzajów:

- pady twarde – przeznaczone do usuwania głębokich rys,

- pady średnie – stosowane do usuwania rys średniej głębokości oraz polerowania lakieru,

- pady miękkie – są to pady wykończeniowe, które stosowane z delikatnymi pastami, polerskimi lub woskiem nadają połysk powłoce lakierniczej.

Jak korzystać z pada polerskiego?

Aby nie uszkodzić powłoki lakierniczej należy użyć odpowiednich narzędzi, a także właściwej techniki pracy z padem polerskim. Konieczne jest odpowiednie urządzenie, takie jak polerka czy wkrętarka wysokoobrotowa, na którą można założyć pad polerski. Aby nie doszło do bicia tarczy na boki w czasie pracy, pad musi być odpowiednio wyśrodkowany. Podczas polerowania należy zwracać uwagę, by jak największa część pada przylegała do powierzchni lakieru. Niewłaściwy docisk może spowodować uszkodzenie polerowanego lakieru.

Nasz asortyment obejmuje zróżnicowany wybór padów polerskich, a także past polerskich, wosków do samochodu czy glinki samochodowej. Z nami kompleksowo zadbasz o lakier swojego pojazdu!

Jest 261 produktów.

Pokazano 1-12 z 261 pozycji
Aktywne filtry