HOUSE OF WAX

House Of Wax to polska marka skupiająca całe swoje portfolio niemal wyłącznie wokół jednej grupy produktów - ekskluzywnych wosków samochodowych. Już od pierwszego kontaktu z ich produktami nie ulega wątpliwości, że mamy do czynienia z półką premium. Jednak, co jeszcze ważniejsze, kosmetyki samochodowe House Of Wax przynależność do klasy premium udowadniają w najważniejszy możliwy sposób - działaniem, które wyróżnia polskie woski na tle konkurencji. 

Woski House Of Wax - czym się wyróżniają?

Szeroko dostępne w portfolio woski produkowane są z najlepszych dostępnych na rynku mieszanek, dzięki czemu gwarantują doskonałą ochronę powłoki lakierniczej, piękny połysk, a przy tym nie trzeba być specjalistą, by poradzić sobie z ich aplikacją. 

Szczególną linią produktów są woski Sapphire, który bazuje na uchodzących za najlepsze na świecie brazylijskich woskach naturalnych Carnauba. Produkty z linii Sapphire w aż 40% składają się z Carnauby, co sprawia, że pokryte nimi powierzchnie niesamowicie wręcz lśnią, co robi wrażenie na każdym obserwatorze. Taka powłoka jest ponadto bardzo śliska (co redukuje powstawanie zabrudzeń) i wywołuje efekt „mokrego lakieru”, czyli porównywalny ze świeżo umytym, wilgotnym jeszcze lakierem. Imponujący jest również czas utrzymywania się wosków na powierzchni lakieru - standardowo wytrzymuje około 4 miesięcy. 

Inną linią w gamie marki są woski Diamond. Są one przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów i dostępne wyłącznie w wyspecjalizowanych sklepach. Ich przeznaczeniem są lakiery metaliczne i perłowe i zaleca się ich używanie przede wszystkim podczas pracy z maszynami do polerowania metali. 

Oprócz bogatej oferty obejmującej kosmetyki samochodowe House Of Wax ma w ofercie również wygodne aplikatory, stworzone szczególnie z myślą o oferowanych preparatach i mające na celu ułatwienie ich wykorzystania. Na uwagę zasługuje chociażby HQ Wax Applicator 2-pack - czyli zestaw 2 aplikatorów opracowanych specjalnie dla wosków i sealantów House Of Wax. 

Uzupełnieniem oferty skupionej głównie na wysokiej jakości woskach jest szampon o neutralnym pH i Quick Detailer. Pierwszy służy do regularnego mycia pojazdu, zarówno przed woskowaniem, jak i po, nie wchodząc w interakcje z woskiem i przygotowując go na użycie kolejnych kosmetyków. Jest przy tym bardzo wydajny - w tym zasługa bardzo skoncentrowanego składu. Quick Detailer z kolei pozwala na szybkie odświeżenie nałożonej powłoki, wydobycie uroku lakieru i wzmocnienie jego hydrofobości. To doskonałe rozwiązanie do szybkiego odświeżenia samochodu, bez konieczności mycia całej karoserii. 

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji
Aktywne filtry