KISCHO

Kisho to pochodząca rodem z kraju kwitnącej wiśni propozycja dla miłośników car detailingu. Firma swoją działalność zaczęła już w 1965 roku - przez cały ten czas doskonaląc oferowane produkty, ich formułę, skład i sposób stosowania. Wieloletnia ciężka praca zaprowadziła firmę na sam szczyt - dziś Kisho jest jedną z najbardziej liczących się marek na rynku kosmetyków samochodowych, a w 2015 roku swoje produkty eksportowała do 56 krajów. Otrzymała również w międzyczasie liczne nagrody i wyróżnienia, jest zatwierdzona także przez Japan Paint Inspection. 

Kosmetyki samochodowe Kisho - perfekcja i nowoczesna technologia

Pod względem technologicznym produkty Kisho jest absolutnym pionierem w wykorzystywaniu nowinek - na szeroką skalę wykorzystuje np. nanocząsteczki, wypełniające mikro zarysowania na powierzchni lakieru, pozwalając na jego odbudowę. Nanocząsteczki pozwalają również na mocniejsze przylgnięcie nakładanej powłoki do warstwy lakieru, co zwiększa jej trwałość i w rezultacie wydłuża ochronę. Dzięki temu pokrywa ochronna stanowiona przez produkty Kisho utrzymuje się na powierzchni samochodowego lakieru aż do 5 lat, co jest ewenementem wśród tych produktów. 

Jak działają kosmetyki samochodowe Kisho?

Ich wyjątkowość polega na tworzeniu niezwykle silnej powłoki ochronnej, która nie tylko chroni przed tak oczywistymi zagrożeniami, jak warunki atmosferyczne czy różnice temperatur, ale zapewnia ochronę także przed promieniami ultrafioletowymi, działaniem kwasów czy odpryskiwaniem na skutek uszkodzeń mechanicznych. Utworzona powłoka nie tylko chroni, ale również zapewnia niesamowity efekt na powierzchni karoserii - nadaje bardzo wyraźny połysk i wypełnia nierówności na powierzchni lakieru, nadając mu idealną gładkość - co w połączeniu daje efekt lustrzanego odbicia na lakierze. Dodatkową zaletą jest zwiększona higroskopijność powłoki i odporność na zabrudzenia - w efekcie karoseria dłużej pozostaje czysta i wymaga rzadszego mycia. 

Powłoki ochronne produkowane przez Kisho przeznaczone są głównie dla profesjonalistów, którzy nakładają je według ściśle zaplanowanej procedury - zajmuje to niemało czasu i również nie jest najtańszym zabiegiem, jednak zapewnia bezstresową kilkuletnią eksploatację, przez cały ten czas zachwycając się połyskiem lakieru i bez obaw o jego przedwczesne zużycie, uszkodzenia czy przebarwienia. Inwestycja w rozwiązania Kisho to w rzeczywistości inwestycja w bezproblemową eksploatację i wyższą cenę podczas późniejszej odsprzedaży. 

Powrót do strony głównej