LARE

W branży car detailingu Polska ma naprawdę silną reprezentację - z naszego kraju pochodzi wiele firm oferujących produkty na światowym poziomie. Świetnym tego przykładem jest Lare - marka z ponad 20-letnim doświadczeniem w produkcji nie tylko kosmetyków, ale również gotowych rozwiązań służących pielęgnacji i regeneracji samochodów. Dzięki doświadczeniu z lakierami samochodowymi, które były punktem wyjścia do ekspansji na rynek car detailingu, produkty Lare doskonale współpracują z powłokami na każdym samochodzie. 

Kosmetyki samochodowe Lare - polska jakość w niezłej cenie

Lare produkuje szerokie spectrum narzędzi służących do polerowania, nabłyszczania i woskowania lakierów samochodowych. Wraz z nimi oferuje również kosmetyki doskonale zabezpieczające obrabiane powłoki i umożliwiające na wykonywanie skutecznej i precyzyjnej pracy. Preparaty Lare z racji produkcji w naszym kraju odpowiadają bardzo wyśrubowanym normom europejskim, co znalazło potwierdzenie odpowiednimi certyfikatami. 

Od samego założenia marki celem, który przyświecał jej właścicielom, jest dostarczanie produktów o bardzo wysokiej jakości, porównywalnej ze światowymi liderami, w przystępnych, również dla polskiego klienta, cenach. Dzięki bezkompromisowemu podejściu do doboru składników i wielu testom wysoką jakość udało się bez problemu uzyskać i dzisiaj produkty Lare są oferowane nie tylko w Polsce, ale cieszą się uznaniem również w Zachodniej Europie - każdy z tych rynków zdobywając dzięki doskonałej jakości produktom. Jednak solidne produkty w porównywalnych z konkurencją cenach nie zawsze są wystarczającym atutem, by osiągnąć sukces - z tego względu wiele uwagi poświęcono optymalizacji łańcuchów dostaw i koncentracji produkcji w jednym miejscu, co finalnie pozwoliło firmie Lare na oferowanie swoich produktów w naprawdę atrakcyjnych cenach. Pomimo tego kosmetyki samochodowe Lare konkurują z najdroższymi na rynku preparatami, niejednokrotnie zyskując nad nimi przewagę. 

Kosmetyki samochodowe Lare - więcej, niż obietnica

Co ciekawe producent jest tak bardzo przekonany co do jakości swoich kosmetyków, że obejmuje je aż dwiema gwarancjami - standardową gwarancją na swoje produkty (w tym również narzędzia), jak i dodatkową gwarancją satysfakcji, dzięki której każdy klient, który będzie niezadowolony z ich produktów, ma prawo do wymiany i zwrotu pieniędzy w ciągu 30 dni od zakupu. Decydując się na produkty Lare, nie musisz wierzyć zapewnieniom producenta - masz pewność dobrego wyboru. 

Powrót do strony głównej