SONAX

Kosmetyki samochodowe SONAX

Niemiecka marka SONAX już od ponad 70 lat oferuje wysokiej jakości chemię samochodową. Lata eksperymentowania, otwarcia na nowości i ciągłego udoskonalania procedur doprowadziły firmę na czołowe pozycje wśród europejskich producentów chemii samochodowej. Dziś kosmetyki samochodowe SONAX dostępne są w ponad 100 krajach na świecie, będąc jedną z najbardziej rozpoznawanych marek kosmetycznych na świecie. O wysokiej pozycji marki na rynku świadczy przyznana w 2012 roku przez Auto Bild nagroda najlepszej marki roku. 

Do dnia dzisiejszego kosmetyki samochodowe SONAX produkowane są w Neuburgu nad Dunajem, zgodnie z wyśrubowanymi niemieckimi standardami jakościowymi. Ich cechami charakterystycznymi są: łatwość użycia, wydajność i bezpieczeństwo (zarówno dla użytkowników, jak i dla środowiska naturalnego). Każdy produkt przed wprowadzeniem na rynek jest dokładnie testowany w prywatnych laboratoriach należących do marki, dzięki czemu producent ma pewność co do jakości i właściwego działania każdego z nich. Na uwagę zasługuje także stałe poszerzanie asortymentu marki - dziś w jej portfolio można znaleźć preparaty do pielęgnacji lakieru, gumy, felg, plastików, chemię warsztatową, produkty zimowe, czy preparaty do odnawiania wnętrz. 

Długa obecność na rynku i poważne podejście do jakości oferowanych produktów sprawiły, że kosmetyki samochodowe SONAX wielokrotnie zostały wybrane przez renomowanych producentów jako środki rekomendowane do pielęgnacji ich pojazdów. SONAX z powodzeniem współpracował także z takimi gwiazdami motosportu jak Michael Schumacher, Damon Hill, Ken Block czy zespołami McLaren Mercedes, czy Infiniti RedBull Racing. 

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji
Aktywne filtry