TENZI

Kosmetyki samochodowe TENZI

Założona w 1999 roku firma Tenzi w ciągu niewielu ponad 20 lat osiągnęła bardzo wysoką pozycję na polskim rynku car detalingu. W tym czasie firma założona przez garstkę pasjonatów rozrosła się do sporych rozmiarów przedsiębiorstwa, oferującego ponad 300 wysokiej jakości produktów. Oprócz kosmetyków samochodowych TENZI jest producentem środków chemicznych wykorzystywanych w przemyśle, gastronomii, warsztacie, siłowniach czy zakładach produkcyjnych - dysponuje więc pokaźnym doświadczeniem w zakresie produkcji środków chemicznych, jak i bogatą kadrą inżynieryjną. 

Kosmetyki samochodowe TENZI są opracowywane w Polsce i we współpracy z pochodząca z naszego kraju kadrą inżynieryjną. Każdy produkt przechodzi rygorystyczne testy, zarówno pod względem ich skuteczności, wydajności, jak i bezpieczeństwa - dla użytkowników, jak i dla środowiska naturalnego. Szeroka paleta oferowanych produktów pozwala na znalezienie pożądanego rozwiązanego dla każdego zadania, przed którym stają osoby zajmujące się car detalingiem - mycie, usuwanie pozostałości po owadach, konserwowanie plastików, odświeżanie wnętrza, czyszczenie skóry, polerowanie i woskowanie lakieru, a także wiele innych. 

Kosmetyki samochodowe TENZI każdego roku znajdują się w czołówce najchętniej wybieranych przez Polaków - przyczyniają się do tego zaawansowanie techniczne, niskie ceny, jak i wysoka wydajność każdego z oferowanych preparatów. Produkty TENZI są owocem pracy polskich producentów i bazują na polskich patentach, dzięki czemu często są skuteczniejsze od konkurencji, przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. 

Powrót do strony głównej