CONCEPT

Car detailing to praca wymagająca stawiania na najwyższej jakości i sprawdzone produkty do pielęgnacji i konserwacji samochodu. Między innymi w celu dostarczania na rynek takich produktów powstała marka Concept, której założycielom przyświecała idea produkcji świetnych kosmetyków w przystępnych cenach – co pozwala większej liczbie osób na dbanie o swoje samochody i otoczenie ich profesjonalną opieką. 

Kosmetyki samochodowe Concept – marka, na której możesz polegać

Angielska marka Concept na rynku obecna jest już od przeszło 33 lat i w tym czasie rozwinęła się od niewielkiego i niezbyt popularnego producenta, w którego portfolio znajdowało się zaledwie kilka produktów pielęgnacyjnych, w ogromne przedsiębiorstwo, którego produkty oferowane są w ponad 30 krajach na całym świecie. Dzisiaj w ofercie firmy znaleźć można rozwiązania dedykowane zarówno pasjonatom car detailingu, jak i profesjonalistom, zajmującym się tym na co dzień. Stałe dążenie do poszerzania swojej oferty i ulepszania oferowanych produktów sprawiło, że dzisiaj kosmetyki samochodowe Concept należą do najbardziej cenionych wśród osób zajmujących się car detailingiem. 

Co nie mniej istotne - produkty marki stale ulegają zmianom, dzięki czemu doskonale pasują do aktualnie produkowanych powłok lakierniczych - na przestrzeni dekad zapewniając im perfekcyjną i optymalną ochronę. Na uwagę zasługuje również paleta oferowanych produktów - Koncept zdecydowanie nie jest producentem skupiającym się na kilku produktach i budującym wokół nich całe portfolio - wręcz przeciwnie, kosmetykami samochodowymi Concept można kompleksowo czyścić i pielęgnować cały pojazd - zarówno jego wnętrze, jak i karoserię. Nie brakuje tu produktów wyspecjalizowanych - jak preparatów do polerowania szyb, renowacji plastików (wewnątrz i na zewnątrz pojazdu), czy pielęgnacji ogumienia. W gamie produktów znalazło się miejsce dla preparatów przeznaczonych do usuwania mocnych zabrudzeń - np. przyklejonej smoły i klejów z karoserii. Concept oferuje również produkty uniwersalne - przeznaczone do pielęgnacji całego samochodu. 

Kosmetyki samochodowe Concept - nie tylko dla profesjonalistów

Brytyjski producent oferuje wiele wyspecjalizowanych produktów o bardzo silnym działaniu. Nie oznacza to jednak, że osoby osobiście dbające o swoje pojazdy nie mają tu czego szukać. Każdego roku rośnie liczba zadowolonych użytkowników, także wśród pasjonatów detailingu, którzy doceniają oferowane produkty. Trudno się temu dziwić, zważywszy na świetną skuteczność i rozsądne ceny. 

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji
Aktywne filtry