Woski samochodowe – naturalne i hybrydowe

Karoseria samochodu to bez wątpienia jego wizytówka. Zadbana i nieskazitelna cieszy oko właściciela blaskiem i równomiernym kolorem. Uzyskanie lśniącego i nieskazitelnego samochodu możliwe jest dzięki użyciu odpowiednich wosków do samochodu. Są to produkty, które poza nabłyszczaniem pojazdu dodatkowo chronią go przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych.

Woski do samochodu – naturalne, hybrydowe, syntetyczne

Oferujemy woski samochodowe, spośród których możesz wybrać najróżniejsze warianty: od naturalnych, przez hybrydowe, aż po syntetyczne. Dzięki temu dopasujesz je nie tylko do koloru i potrzeb lakieru swojego samochodu, lecz także do indywidualnych oczekiwań. Razem z naszymi akcesoriami detailingowymi sprawisz, że Twój pojazd nabierze blasku i nieskazitelnego wyglądu.

Jak działa wosk do samochodu?

Wosk do samochodu jest substancją, która ma właściwości hydrofobowe i antystatyczne. Pokrycie karoserii auta warstwą wosku zabezpiecza powłokę lakierniczą przed gromadzeniem się na niej brudu, kurzu i innych zanieczyszczeń. Wosk chroni również przez działaniem promieni UV oraz nadaje lakierowi głębi. Nawoskowana karoseria jest nabłyszczona, a jej kolor bardziej wyrazisty.

Jak dobrze nakładać wosk do samochodu?

Przed nałożeniem wosku do samochodu należy dokładnie wyczyścić i odtłuścić lakier, bo tylko wtedy wosk będzie dobrze się trzymał. Jeśli na lakierze znajdowały się jakieś defekty, dobrze jest je usunąć za pomocą np. pada polerskiego, który pozwoli pozbyć się rys. Wosk nakłada się przy użyciu aplikatora albo miękkiej gąbki, a następnie wyciera szmatką z mikrofibry. Należy robić to etapami. Po odczekaniu kilku minut można przystąpić do kolejnego etapu, którym jest polerowanie lakieru. Kiedy wosk wyschnie można rozpocząć polerowanie powłoki lakierniczej.

W naszym asortymencie znajdziesz duży wybór wosków samochodowych, które zostały przetestowane przez profesjonalistów. Kupując u nas zyskujesz pewność, że otrzymasz wysokojakościowe kosmetyki samochodowe. Sprzedajemy produkty wiodących marek – nie musisz obawiać się, że któryś z nich Cię zawiedzie! Kompletujemy nasz asortyment z dbałością o jakość i cenę, gwarantując najwyższą skuteczność działania każdego specyfiku.

Jest 33 produktów.

Pokazano 1-12 z 33 pozycji
Aktywne filtry