Quick detailer do wnętrza

Zadbaj o perfekcyjny wygląd swojego samochodu – wybierz najlepszy quick detailer w naszym sklepie internetowym DETAILING WARRIORS!

Quick detailer to zaawansowany kosmetyk samochodowy, który zadowoli każdego, kto pragnie zadbać o swoje auto profesjonalnie. Głównym celem tego preparatu jest skuteczna ochrona karoserii przed czynnikami zewnętrznymi, a także poprawa jego estetyki. Ze względu na zawartość polimerów szybko usuwają nieestetyczne ślady, w tym drobne zarysowania. QD, czyli quick detailer nakładany jest na dokładnie umyty samochód – zaleca się zastosować myjkę ciśnieniową i szampon bez wosku. Po jego osuszeniu nakładamy na karoserię QD. Aplikacja jest bardzo prosta – wystarczy rozpylić preparat i rozprowadzić go ściereczką wykonaną z mikrofibry.

Quick detailer doskonale nadaje się także do pielęgnacji karoserii woskowanych jako preparat uzupełniający – są neutralne wobec obecnych już na lakierze powłok. W efekcie przedłuża on trwałość wosku i poprawia blask lakieru. Dodatkowo, quick detailer może być wykorzystany także jako uzupełnienie glinki czyszczącej głęboko zalegające zanieczyszczenia. Powoduje, że glinka ma większy poślizg, lepiej się nakłada i zmniejsza ryzyko naruszenia lakieru. W naszym asortymencie w DETAILING WARRIORS przygotowaliśmy dla klientów szeroką paletę wysokiej jakości preparatów typu quick detailer od samych uznanych marek. Dobierz taki, który sprawdzi się najlepiej dla Twojego samochodu i złóż swoje zamówienie on-line albo odwiedź nas osobiście w Warszawie.

DETAILING WARRIORS – wybierz najwyższej jakości kosmetyki do Twojego samochodu!

Jest 21 produktów.

Pokazano 1-12 z 21 pozycji
Aktywne filtry