Dach cabrio

Pielęgnacja dachu w kabriolecie może stanowić nie lada wyzwanie. Nie wystarcza samo dokładne czyszczenie, ale należy go również pielęgnować, by zabezpieczyć go przed pękaniem i innymi uszkodzeniami, wynikającymi z oddziaływania promieni słonecznych, różnic temperatur czy wielokrotnego składania i rozkładania. Tylko wtedy możemy mieć gwarancję długiej i bezproblemowej eksploatacji. Jeśli chciałbyś zadbać o swój dach lub go odnowić - służymy pomocą!

Dach cabrio konserwacja Warszawa - dlaczego warto zlecić to fachowcom?

Czysty i zadbany dach jest wizytówką każdego kabrioletu - sprawia, że już z daleka prezentuje się on schludnie i atrakcyjnie. Niestety słońce bardzo intensywnie oddziałuje poprzez promienie UV na materiały wykorzystywane do produkcji dachów, przez co przy braku pielęgnacji dosyć szybko płowieją i z pierwotnego uroku pozostaje niewiele. Na jego wygląd dodatkowo oddziałują pozostałości po owadach, resztki z soli i piasku (jeśli jest wykorzystywany również zimą), czy opady atmosferyczne. Z drugiej strony - materiały, z których wykonuje się dach, są miękkie i dość delikatne, odpada więc uporczywe szorowanie celem usunięcia opornych zanieczyszczeń. Nie wszystkie środki chemiczne również sprawdzą się w tym zastosowaniu - należy wybierać takie, które nie tylko działają skutecznie, ale również nie reagują z materiałami, z których wykonany jest dach. 

Poza myciem, dachy typu cabrio powinny być regularnie konserwowane, z wykorzystaniem preparatów wnikających głęboko w strukturę materiału i odbudowujących uszkodzone włókna, jak i tworzących ochronną powłokę na powierzchni dachu. Preparaty dedykowane dachom kabrioletów pomagają również im wolniej zużywać się na skutek częstego otwierania i zamykania dachów - a przecież w takim celu kupuje się kabriolety. Odpowiednie preparaty impregnujące pozwalają na swobodną kilkunastoletnią eksploatację dachów kabrioletów, bez obaw o pękanie, płowienie czy pojawianie się odbarwień. Przy doborze kosmetyków trzeba brać pod uwagę materiały, z których jest on wykonany - inaczej traktuje się dachy z winylu, a inaczej z tkaniny. Nie mniej ważny jest również kolor - obecnie nie wszystkie dachy są czarne, a dobranie preparatu koloryzującego pomoże w odnowieniu koloru i przywróceniu mu pierwotnego wyglądu. 

Jak zatem nietrudno zauważyć, odpowiednia pielęgnacja dachu w kabriolecie nie jest błahostką. To nie tylko bardzo ważne z punktu widzenia trwałości tego elementu zadanie, ale również dość skomplikowane, a użycie niewłaściwych akcesoriów i środków pielęgnacyjnych może trwale zniszczyć materiał dachu i przyczynić się do jego przedwczesnej wymiany. Na szczęście nie musisz zmagać się z tym samodzielnie - jeśli powierzysz to zadanie nam, będziesz mieć pewność, że wykonają to dla Ciebie doświadczeni specjaliści, którzy od lat zajmują się car detailingiem. Dzięki dostępowi do niemal wszystkich dostępnych na polskim (i nie tylko) rynku kosmetyków do pielęgnacji samochodów, w tym dachów cabrio i setkom wykonanych prac konserwacyjnych związanych z ich pielęgnacją i regeneracją, możemy zagwarantować Ci, że będziemy w stanie zadbać również o Twój samochód - niezależnie, w jakim stanie i z czego wykonany jest jego składany dach. 

Dach cabrio konserwacja Warszawa - skutecznie i niedrogo

Wbrew pozorom profesjonalna usługa, obejmująca dokładne wyczyszczenie, regenerację i ponowne zaimpregnowanie dachu kabrioletu nie musi kosztować majątku. Nie musi oznaczać również samodzielnego eksperymentowania, obawiając się o uszkodzenie materiału czy odbarwienia. W naszym warsztacie można zlecić profesjonalną konserwację dachu w Twoim kabriolecie, która wcale nie zrujnuje Twojego portfela. Z pewnością wyjdzie znacznie taniej niż naprawa uszkodzeń dachu wynikających z zaniechania konserwacji, czy wykorzystania nieodpowiednich substancji. Sprawdź sam i przekonaj się, że Twój kabriolet ponownie może wyglądać jak po wyjechaniu z fabryki i na nowo budzić pożądanie na ulicy. 

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji
Aktywne filtry