Gąbki i rękawice do mycia

Gąbki i rękawice do mycia samochodu

Podczas wszelkich prac pielęgnacyjnych ważne są zarówno produkty czyszczące, jak i akcesoria. Warto zaopatrzyć się w profesjonalne gąbki i rękawice do mycia samochodu, które usprawnią i zwiększą efektywność czyszczenia. Każda z nich zaprojektowana jest w sposób, który zapewnia całkowite bezpieczeństwo stosowania. Wyselekcjonowane materiały nie niszczą lakieru i delikatnych powierzchni samochodu, a duży wybór wariantów umożliwia dopasowanie produktu do indywidualnych preferencji.

Rękawice do mycia samochodu z wełny, mikrofibry i futra

W naszym asortymencie znajdziesz gąbki i rękawice do mycia samochodu wykonane z wełny, mikrofibry czy futra. Różnorodność rozmiarów sprawi, że zyskasz możliwość dotarcia do najbardziej ukrytych zakamarków Twojego samochodu. Specjalne uchwyty zwiększają wygodę użytkowania, a struktura materiału dodaje dodatkowy poślizg podczas mycia.

Zadbaj o kompleksowe wyposażenie swojego garażu! Skompletuj swój zestaw do pielęgnacji samochodu kupując nasze ściereczki z mikrofibry, które świetnie sprawdzą się podczas osuszania karoserii i czyszczenia wnętrza pojazdu.  

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-12 z 20 pozycji
Aktywne filtry