DETALING WARRIORS to jedna z najszybciej rozwijających się firm na rynku kosmetyki samochodowej. Nasze głowy są pełne pomysłów, a ramiona otwarte na nowych klientów.

Naszą pasją jest motoryzacja i dlatego pojazdom poświęcamy wiele uwagi (w naszych oczach nie są to tylko przemieszczające się przedmioty służące naszej, ludzkiej wygodzie). Zgodnie z zasadą „jak dbasz tak masz” w ofercie znajdziecie Państwo produkty, które zagwarantują konserwację karoserii oraz jej zachowanie w nienaruszonym stanie przez długi czas.

Każdego dnia asortyment  sklepu wzbogacany jest o nowe produkty.

Jeżeli posiadacie Państwo auto „nagryzione zębem czasu” posiadające rysy lub odpryski to również możemy temu zaradzić, poprzez zaoferowanie szerokiego asortymentu materiałów polerskich, lakierniczych, narzędzi, kosmetyków samochodowych oraz akcesoriów.

Człowiek podobno uczy się przez całe życie dlatego cały czas wzbogacamy wiedzę dotyczącą auto detailingu, polerowania oraz zasad dbania o auto.

Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystujemy podczas pielęgnacji aut naszych klientów. Jeżeli jesteś zainteresowany USŁUGAMI świadczonymi przez DETALING WARRIORS skontaktuj się z nami!