ADBL Exterior Sample Set -...

ADBL Exterior Sample Set - Zestaw Do Pielęgnacji Lakieru

119,90 zł
Brutto

ADBL EXTERIOR SAMPLE SET

ZESTAW DO PIELĘGNACJI LAKIERU

ADBL Exterior Sample Set – to zestaw kosmetyków i akcesoriów do pielęgnacji lakieru.

Zestaw zawiera:

 • ADBL Synthetic Spray Wax 200ml 
 • ADBL Vampire Liuqid 200ml 
 • ADBL Snowball 200ml 
 • ADBL Puffy Towel 
 • ADBL Round Detailing Brush 12 
 • ADBL Caremitt 
Ilość

ADBL EXTERIOR SAMPLE SET

ZESTAW DO PIELĘGNACJI LAKIERU

ADBL Exterior Sample Set – to zestaw kosmetyków i akcesoriów do pielęgnacji lakieru.

Zestaw zawiera:

 • ADBL Synthetic Spray Wax 200ml - Szybka i łatwa w aplikacji mieszanina syntetycznych polimerów. Można go stosować samodzielnie oraz jako dodatkową warstwę na wcześniej nałożony wosk lub sealant. Nadaje niesamowitą głębię koloru oraz połysk. Pozostawia niezwykle gładką powierzchnię. Hydrofobowa, antystatyczna formuła zapobiega osiadaniu kurzu i pozostawaniu odcisków palców. Trwałość ADBL SYNTHETIC SPRAY WAX to od 1 do 2 000 kilometrów w zależności od warunków atmosferycznych oraz sposobu mycia.
 • ADBL Vampire Liuqid 200ml - to środek do usuwania pyłu z klocków hamulcowych, rdzy lotnej oraz innych zanieczyszczeń pochodzenia metalicznego z całego nadwozia. Dzięki płynnej konsystencji doskonale się rozpyla na każdej powierzchni, nie spływa i nie wysycha szybko pozwalając na dłuższą pracę. Neutralne pH sprawia, że jest bezpieczny dla wszystkich powierzchni na zewnątrz auta i może być stosowany do codziennej pielęgnacji felg i lakieru. Świetnie radzi sobie z bieżącymi zabrudzeniami jakie każdy spotyka na drodze.
 • ADBL Snowball 200ml - jest to szampon o neutralnym PH, bezpieczny dla wosków, sealantów, oraz skóry dłoni. Bezwzględny dla brudu, delikatny dla lakieru. Znakomita stabilność i objętość piany gwarantuje wydłużenie czasu działania oraz lepsze zwilżanie, a w efekcie bardziej wydajne usuwanie brudu. Silnie skoncentrowany, wszechstronny, łatwy w wypłukiwaniu.
 • ADBL Puffy Towel - Niezwykle puszysta mikrofibra o długim, mięsistym włóknie. Idealna do docierania wszelkiego rodzaju wosków na najdelikatniejszych lakierach. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebujesz absolutnej delikatności. Dzięki specjalnej strukturze włókien ADBL Puffy Towel świetnie się sprawdzi we wnętrzu auta podczas docierania dressingów do tworzyw sztucznych lub podczas prac polerskich przy usuwaniu nadmiaru past z lakieru pomiędzy kolejnymi etapami polerowania.
 • ADBL Round Detailing Brush 12 - to wysokiej jakości pędzel ADBL do czyszczenia detali, zakamarków i trudno dostępnych miejsc. Naturalno-syntetyczne włosie oraz plastikowa skuwka zapewniają delikatne i skuteczne czyszczenie każdego elementu. Idealny do użycia wewnątrz i na zewnątrz każdego auta.
 • ADBL Caremitt - Rękawica wykonana z wysokiej jakości, miękkiej i trwałej mikrofiby. Dzięki unikalnej technologii chłonnych i elastycznych włókien doskonale dopasowuje się do czyszczonej powierzchni – dociera do wszelkich zakamarków i zapewnia wysoką jakość czyszczenia. Delikatna dla lakieru – jej specjalna struktura zapobiega powstawaniu rys podczas mycia. Ergonomiczny kształt oraz duża powierzchnia zapewnia komfort i efektywność pracy. Dodatkowo posiada wewnętrzny system zapobiegający zsuwaniu się rękawicy w trakcie użytkowania. Łatwa do utrzymania w czystości.
10000 Przedmioty

Podobne produkty