CLEANTECH Clean Wheel 1L -...

CLEANTECH Clean Wheel 1L - Kwas Do Felg

49,99 zł
Brutto

CLEAN TECH CLEAN WHEEL 1L

KWAS DO FELG

Clean Wheel od firmy CLEAN TECH to skoncentrowany kwas do felg, który szybko i skutecznie usuwa zanieczyszczenia osadzające się na tych elementach.

To nowoczesny, wygodny w użyciu produkt kwasowy do felg o zapachu migdałowym. Posiada mocne właściwości czyszczące, które pozwalają usunąć nawet bardzo uporczywy brud z felg, w tym rdzę. Preparat do felg Clean Wheel może być używany do czyszczenia wstępnego felg aluminiowych oraz stalowych. Nie jest przeznaczony do stosowania na elementach chromowanych i lakierowanych!

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

CLEAN TECH CLEAN WHEEL 1L

KWAS DO FELG

Felgi w Twoim samochodzie wymagają dokładnego czyszczenia? Wybierz kwas do felg znajdujący się w naszym asortymencie!

Kwas do felg to specjalistyczny preparat, który ma na celu dokładne oczyszczenie felg samochodowych. Ze względu na swoje składnik aktywne i silne skoncentrowanie świetnie sprawdza się w doczyszczeniu zanieczyszczeń, w tym także rdzy, osadów z klocków hamulcowych, zmatowień. Po jego zastosowaniu felgi samochodowe będą idealnie czyste!

Korzystanie z kwasu do felg jest bardzo proste. Preparat rozcieńczamy w odpowiednich proporcjach zalecanych przez producenta, nanosimy ściereczką albo spryskiwaczem na wybraną powierzchnię, a następnie pozostawiamy na kilka minut i spłukujemy.

Najczęściej kwasy do felg używane są w czyszczeniu nawierzchni aluminiowych, galwanizowanych, a także wykonanych ze stali nierdzewnej kwasoodpornej. Może być używany również do usuwania kamienia wodnego ze zbiorników oraz do czyszczenia innego rodzaju elementów metalowych.

Uwaga! Preparat niszczy szkło, powodując jego matowienie, dlatego należy nanosić go dokładnie, aby nie doprowadzić do jego uszkodzenia.

W DETAILING WARRIORS mamy dla naszych klientów wyłącznie najlepszej jakości preparaty do samochodów. Zakupisz u nas także kwas do felg – to wyłącznie produkty najlepszej jakości przeznaczone do utrzymania felg w idealnej czystości.

DETAILING WARRIORS – wybierz najlepsze kosmetyki samochodowe w naszym sklepie internetowym i stacjonarnym zlokalizowanym w Warszawie – zapraszamy na zakupy wraz z nami!

ROZCIEŃCZANIE:

1:10

SPOSÓB UŻYCIA:

  1. Rozcieńcz produkt według zaleceń.
  2. Nanieś Clean Wheel na brudną felgę.
  3. Wypracuj środek na powierzchni pędzlem, szczotką lub gąbką.
  4. Spłucz dokładnie felgę pod ciśnienem

pH 2– odczyn kwasowy

UWAGA:

Nie dopuszczać do wyschnięcia na czyszczonej powierzchni. Nie używać produktu na rozgrzanej powierzchni. Nie dopuszczać do kontaktu z lakierem i szkłem. Nie używać na felgach chromowanych.

Cechy produktu:

  • wysoka wydajność
  • wysoka skuteczność
  • zmywa najcięższy brud
  • przyjemny zapach

Podobne produkty