COLLINITE 476 Wytrzymały...

COLLINITE 476 Wytrzymały Wosk Syntetyczny 532ml

175,00 zł
Brutto

COLLINITE 476S

WYTRZYMAŁY WOSK SYNTETYCZNY 532ml

Collinite 476 - jest to syntetyczny wosk bazujący na wosku Carnauba, który pozyskuje się z liści palmy Copernicia carifera rosnącej w Brazylii. Nie daj się zwieść old-schoolowemu opakowaniu, które wygląda jak przeniesione prosto z lat 50-tych. Wosk ten jest jednym z najlepszych dostępnych na rynku, a to opakowanie tylko dodaje mu smaczku. Firma Collinite wytwarza woski już od 1936 roku, co pozwoliło im dopracować je do perfekcji. 476s jest bardzo trwały, daje piękną głębię oraz blask na każdego rodzaju lakierze.Ten produkt idealnie sprawdzi się w trakcie zimy, dzięki temu że jest odporny na sól drogową oraz wszelakie detergenty. Jego trwałość oscyluje nawet w granicy 12 miesięcy!

Ilość

COLLINITE 915 MARQUE D'ELEGANCE

HYBRYDOWY WOSK CARNAUBA + POLIMERY

Wosk samochodowy COLLINITE 915 Marque D'Elegance to innowacyjny, hybrydowy wosk samochodowy, który skutecznie chroni przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. 

Zawiera dużą ilość polimerów i naturalnego brazylijskiego wosku Carnauba, który pogłębia kolor karoserii. Polecany jest do wszystkich lakierów, lecz najlepiej prezentuje się na ciemnych kolorach. Wosk wykazuje odporność na sól, detergenty i na promieniowanie UV. Po prawidłowym nałożeniu przy właściwej pielęgnacji, wosk COLLINITE 915 Marque D'Elegance może utrzymać się nawet do 10 miesięcy!

10000 Przedmioty

Podobne produkty