GOOD STUFF Shampoo Grizzly...

GOOD STUFF Shampoo Grizzly Power 500ml

18,99 zł
Brutto

GOOD STUFF SHAMPOO GRIZZLY POWER 500ml

SZAMPON DO MYCIA AUTA NEUTRALNE PH

Grizzly Power Shampoo od GOOD STUFF to wysoce skuteczny oraz łatwy w użyciu szampon do mycia auta o neutralnym PH. Posiada bardzo dobre właściwości myjące, zapewnia właściwy poślizg, daje dużą ilość piany i posiada przyjemny cytrusowy zapach. 

Ten szampon samochodowy to uniwersalny wybór dla każdego właściciela samochodu, który chce szybko i skutecznie usuwać różne zabrudzenia na karoserii swojego samochodu. Preparat Grizzly Power Shampoo łatwo czyści lakiery różnych typów, nie powodując ich uszkodzenia.

Ilość

GOOD STUFF SHAMPOO GRIZZLY POWER 500ml

SZAMPON DO MYCIA AUTA NEUTRALNE PH

Zadbaj o swoje auto jak profesjonalista! Wybierz najwyższej jakości szampon samochodowy w naszym sklepie internetowym DETAILING WARRIORS i już teraz złóż swoje zamówienie on-line albo odwiedź nas w Warszawie!

Szampon samochodowy to podstawowy kosmetyk przeznaczony do dokładnego czyszczenia całego samochodu. Razem z nim możesz umyć nie tylko jego karoserię, ale również szereg innych elementów. 

Głównym zadaniem szamponu samochodowego jest usuwanie zabrudzeń, które każdego dnia osadzają się na pojeździe. Dodatkowo, szampon może również zadbać o elementy lakierowane, zabezpieczając je przed czynnikami zewnętrznymi, a także poprawić ich estetykę – nabłyszczyć je.

Nasz sklep internetowy oraz stacjonarny prezentuje szeroką gamę różnego rodzaju kosmetyków samochodowych. Zakupisz u nas także specjalne szampony samochodowe, które doskonale czyszczą i pielęgnują nawierzchnie. Dobierz najlepszy szampon do swojego samochodu i ciesz się doskonałymi efektami!

Oferujemy wyłącznie najlepsze szampony samochodowe od sprawdzonych marek, które gwarantują wygodę i skuteczność działania, a przy tym zapewniają maksymalne bezpieczeństwo dla lakieru i innych elementów pojazdu. Zakupisz u nasz szampon samochodowy z woskiem, a także szampon bez wosku. Także oferujemy specjalne szampony typu aktywna piana.

Potrzebujesz pomocy w doborze najlepszych kosmetyków samochodowych? W takim przypadku już teraz skontaktuj się z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje dotyczące naszego asortymentu.

DETAILING WARRIORS – wybierz profesjonalne szampony samochodowe w naszym sklepie – zapraszamy na zakupy!

Sposób użycia:

1. Spłucz auto wodą pod ciśnieniem.

2. Wlej do wiadra 40-50ml produktu na każde 10l wody.

3. Wymieszaj szampon z wodą (użyj mocniejszego strumienia wody

w celu powstania piany).

4. Umyj auto za pomocą rękawicy/gąbki z mikrofibry od góry do dołu.

5. Spłucz aut pod ciśnieniem.

6. Osusz auto.

10 Przedmioty

Podobne produkty