CLEANTECH Sample Pack 2...

CLEANTECH Sample Pack 2 Zestaw Mycie Pielęgnacja

49,00 zł
Brutto

CLEAN TECH SAMPLE PACK 2

ZESTAW DO PIELĘGNACJI I MYCIA SAMOCHODU

Oferowany przez CLEAN TECH Sample Pack 2 to zestaw produktów, które doskonale nadają się do pielęgnacji oraz mycia samochodu. Doskonały wybór nie tylko tylko dla pasjonatów, ale również dla profesjonalnych autodetailerów, które prowadzą kompleksowe sprzątanie i pielęgnację pojazdów wewnątrz i na zewnątrz. 

W zestawie znajdują się aktywna piana do mycia samochodu, środek czyszczący do wnętrza – plastików, tapicerki, a także szampon samochodowy. Kosmetyki zawierają kompozycję cytrynowych i jabłkowych nut zapachowych.

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

CLEAN TECH SAMPLE PACK 2

ZESTAW DO PIELĘGNACJI I MYCIA SAMOCHODU

Dokładne oczyszczenie samochodu to podstawa, aby wyglądał estetycznie. Dzięki nim można przygotować go również do dalszych prac, na przykład woskowania. W naszym asortymencie w DETAILING WARRIORS możesz już teraz znaleźć wszystko, czego do tego potrzebujesz!

Dla osób, którym zależy na skutecznym czyszczeniu pojazdu, najlepszym wyborem będzie aktywna piana do mycia samochodu. Tego typu preparat, który znany jest z myjni samochodowych, doskonale sprawdzi się także w samodzielnych pracach pielęgnacyjnych.

Aktywna piana do mycia samochodu to środek, w którym znajduje się pełna gama substancji aktywnych. Pozwalają one na dokładne rozbicie zabrudzeń przez wniknięcie w ich strukturę, a następnie ich usunięcie. Piana świetnie sprawdza się zarówno w myciu karoserii, jak również innych elementów pojazdu, na przykład metalowych, plastikowych.

Najlepsze efekty w myciu samochodu aktywną pianą można uzyskać przy użyciu myjki ciśnieniowej. Razem z tego typu urządzeniem można błyskawicznie pokryć pojazd pianą. Dodatkowo, myjka ciśnieniowa pozwala na przedostanie się piany w każdy zakamarek pojazdu. 

W naszym asortymencie znalazła się również specjalna aktywna piana do mycia samochodu. Prowadzimy sprzedaż wyłącznie najlepszej jakości kosmetyków samochodowych od uznanych producentów – możesz mieć pewność, że otrzymasz najlepsze produkty, które całkowicie spełnią Twoje wymagania!

DETAILING WARRIORS – najlepsza aktywna piana do mycia samochodu – zapraszamy serdecznie do złożenia zamówienia w naszym sklepie!

Sample Pack 2 to drugi zestaw oferowany przez CleanTech, który ma na celu pomóc przetestować część produktów polskiego producenta chemii samochodowej. Nie tylko dla pasjonatów, ale również dla zawodowych autodetailerów, zajmujących się kompleksowym sprzątaniem i pielęgnacją pojazdów zarówno wewnątrz jak i zewnątrz. Kompozycje cytrynowych i jabłkowych zapachów sprawią, że mycie pobudzi zmysły i sprawi mnóstwo satysfakcji. W skład zestawu wchodzą:

1. Citrus Foam – aktywna piana do wstępnego mycia i odtłuszczenia karoserii o cytrusowym zapachu

2. Inside Cleaner – czyszczenie wnętrza (tapicerki, plastików itp.)

3. Tech Cleaner – skoncentrowany, jabłkowy szampon samochodowy

Podobne produkty