FINISH KARE 1000P HI-TEMP...

FINISH KARE 1000P HI-TEMP Wosk syntetyczny 412g

89,00 zł
Brutto

FINISH KARE 1000P HI-TEMP

WYTRZYMAŁY WOSK SYNTETYCZNY 412g

1000P Hi-Temp Past Wax to wosk samochodowy na bazie składników syntetycznych. Wyróżnia się temperaturą topnienia powyżej 250 °C, wyjątkową twardością, śliskością, a przy tym niezrównanym połyskiem. 

Wosk samochodowy FINISH KARE 1000P gwarantuje skuteczną ochronę przed promieniami UV, twardą wodą, kwaśnym deszczem, owadami, a także innymi zabrudzeniami lakieru. Może być stosowany do woskowania wszystkich typów lakierów samochodowych, gelcoat i powierzchni metalowych. Dopuszczony do używania na krytycznych powierzchniach samolotów.

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Pragniesz zadbać o atrakcyjny wygląd swojego samochodu? Z naszymi produktami kosmetycznymi przekonasz, że może to być niezwykle łatwe!

Najbardziej tradycyjnym oraz sprawdzonym sposobem na zabezpieczenie lakieru samochodowego jest dobrej jakości wosk. W naszej ofercie znajdziesz Wosk samochodowy Finish Kare, który uznawany jest za jeden z najlepszych produktów tego rodzaju. Jego skuteczność została potwierdzona pozytywnymi opiniami wielu użytkowników. To gwarancja wysokiego poziomu ochrony oraz nieskazitelnego efektu wizualnego. 

Wosk samochodowy Finish Kare to najwyższej jakości produkt, który wyróżnia się wyjątkową śliskością oraz twardością, gwarantując niezrównany połysk. Stworzony jest na bazie składników syntetycznych oraz charakteryzuje się temperaturą topnienia aż 250 stopni C. Jego starannie przygotowana mieszanina zapewnia skuteczną ochronę karoserii, a przy tym atrakcyjny wygląd pojazdu. 

Sam sposób użytkowania produktu jest wyjątkowo łatwy. Kremowa konsystencja nie sprawia problemów podczas aplikowania. Na początku niezbędne jest staranne umycie samochodu, co pozwala na uzyskanie zadowalającego oraz trwałego efektu. Następnie należy przejść do aplikacji wosku na powierzchnię karoserii. W tym celu poleca się wykorzystanie piankowych aplikatorów, które pozwolą na precyzyjne nakładanie preparatu oraz ułatwią sam proces. Po udanej aplikacji należy już tylko pozostawić wosk do wyschnięcia. Ostatnim krokiem jest wypolerowanie powierzchni zewnętrznej auta ręcznikiem z mikrofibry. Łatwość użytkowania wosku sprawia, że nawet osoby niedoświadczone będą mogły rozpocząć swoją przygodę z car detailingiem. 

Wosk samochodowy Finish Kare to najlepsza ochrona przed promieniami słonecznymi, kwaśnym deszczem, twardą wodą, odchodami ptaków i owadów oraz wieloma innymi zabrudzeniami. Powłoka ochronna, która tworzy się na karoserii po aplikacji wosku, ogranicza osiadanie brudu oraz pozwala na łatwe utrzymanie auta w czystości. Produkt poleca się do wszystkich typów lakierów samochodowych, powierzchni metalowych oraz gelcoat - co czyni go niezwykle uniwersalnym. 

Wosk Finish Kare reprezentuje doskonały stosunek ceny do jakości - otrzymujemy kompleksową ochronę i łatwość aplikacji za niewielkie pieniądze. Wysokiej jakości połysk oraz blask na lakierze pozwala na osiągnięcie tak zwanego efektu lustra. Produkt jest także bardzo wydajny - jedno opakowaniu pozwala na wiele aplikacji. Co więcej, dzięki temu, że utrzymuje się na lakierze przez dłuższy czas cieszy oczy właściciela oraz nie wymaga częstych aplikacji. To innowacyjny kosmetyk polecany każdemu, kto pragnie zadbać o swoje auto w sposób kompleksowy. Jest także bezpieczny dla lakierów samochodowych oraz samego środowiska. 

Zapoznaj się z szeroką gamą nowoczesnych produktów kosmetycznych, które dostępne są w naszej ofercie! W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, nasi wykwalifikowani pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na każde Twoje pytanie. Z nami zadbasz o swój samochód w najlepszy możliwy sposób! 

Podobne produkty