KOCH CHEMIE H7.01...

KOCH CHEMIE H7.01 SCHLEIFPASTE 250 ml Pasta Polerska

56,00 zł
Brutto

KOCH H7.01SCHLEIFPASTE

PASTA POLERSKA

KOCH CHEMIE H7.01 Schleifpaste to pasta polerska maszynowa o silnej erozyjności, która przeznaczona jest do szybkiej i silnej obróbki zwietrzałych lakierów, korygowania błędów lakierniczych i głębokich zadrapań na lakierze, a także do likwidowania mgły lakierniczej i defektów pojawiających się na świeżych lakierach reparacyjnych. 

Pasta polerska Schleifpaste zawiera specjalnie dobrane drobinki szlifujące na bazie tlenków aluminium. Dzięki nim tak skutecznie usuwa ubytki w powłoce lakierniczej o ziarnistości 1500.

Ilość

KOCH H7.01SCHLEIFPASTE

PASTA POLERSKA

Ciesz się idealnym połyskiem lakieru na swoim samochodzie i zabezpiecz go przed czynnikami zewnętrznymi! Wybierz pasty polerskie dostępne w naszym sklepie DETAILING WARRIORS!

Pasta polerska to kosmetyk samochodowy, który pozwala na nadanie karoserii atrakcyjnego wyglądu. Nie tylko przywraca blask, ale również niweluje niewielkie uszkodzenia, a także chroni lakier przed rysami czy odpryskami. W naszym asortymencie mamy dla Ciebie wyłącznie najlepsze pasty do polerowania lakieru!

Ze względu na szeroką gamę past polerskich do wyboru każdy kierowca może znaleźć dla siebie taką, która pozwoli na osiągnięcie najlepszych rezultatów. Aktualnie dużym powodzeniem cieszą się pasty polerskie wielofunkcyjne, które jednocześnie pozwalają na usunięcie rys o małej i średniej wielkości, a przy tym także zabezpieczają karoserię i nadają jej piękny połysk i pogłębiają jej kolor. 

Pasta polerska może być nakładana na nawierzchnię samochodu zarówno ręcznie, jak również mechanicznie – z użyciem polerek elektrycznych. Druga metoda pozwala na uzyskanie jeszcze lepszych efektów w krótkim czasie – akcesoria, które potrzebne są do mechanicznego polerowania lakieru, możesz dostać także w naszym sklepie internetowym.

Nie wiesz, jaka pasta polerska będzie najlepsza dla Twojego samochodu? Potrzebujesz dodatkowej pomocy w złożeniu zamówienia? Skontaktuj się z nami już teraz – odpowiemy na wszystkie z nich!

DETAILING WARRIORS – najlepsza pasta polerska czeka na Ciebie w naszym sklepie on-line i stacjonarnie w Warszawie – zamów ją teraz!

Schleifpaste Silnie erozyjna pasta polerska, maszynowa służąca szybkiej obróbce silnie zwietrzałych lakierów, korekcie błędów lakierniczych i głębokich zadrapań oraz efektywnego usunięcia mgły lakierniczej i defektów w świeżych lakierach reparacyjnych. Ubytki w powłoce lakierniczej o ziarnistości 1500 bez problemu zostają usunięte. Preparat zawiera specjalnie dobrane ciała szlifujące na bazie tlenków aluminium.

Dziedziny zastosowania: Powłoki lakiernicze na samochodach osobowych, pojazdach użytkowych motocyklach itp. Nie nadaje się do lakierów odpornych na zarysowania!.

Zalecane zastosowanie: W zależności od stanu lakieru nanieść politurę na twardą, białą gąbkę polerską lub na średnio twardą żółtą gąbkę polerską. Polerować za pomocą maszyny polerskiej przy średniej prędkości obrotowej. Ślady po polerowaniu usunąć za pomocą politury antyhologramowej o wysokim połysku (Hochglanz-Antihologramm-Politur).

Dostępne pojemności:

250ml

1L

19 Przedmioty

Podobne produkty