ADBL DODGER - Mikrofibra Do...

ADBL DODGER - Mikrofibra Do Czyszczenia Wnętrza

25,90 zł
Brutto

ADBL DODGER

MIKROFIBRA DO CZYSZCZENIA WNĘTRZA SAMOCHODU

TECHNICAL MICROFIBER TOWEL

ADBL DODGER to mikrofibra do samochodu sprawdzona przy pracy we wnętrzu auta.

Odpowiednia struktura tej ściereczki pozwala na łatwe dotarcie do każdego zakamarka i przełącznika. Ta mikrofibra do auta posiada także splot włókien umożliwia skuteczne usuwanie osadzonych w niej zabrudzeń. Praktyczny wymiar 50 cm x 60 cm wspiera pracę.

Dzięki ściereczce z mikrofibry ADBL DODGER korzystanie ze środków ADBL APC, ADBL APC PRO, ADBL BONNET, ADBL INTERIOR CLEANER oraz ADBL INTERIOR QD będzie jeszcze łatwiejsze i efektywniejsze.

Ilość

ADBL DODGER

MIKROFIBRA DO CZYSZCZENIA WNĘTRZA SAMOCHODU

Szukasz ściereczki do osuszania lub mycia samochodu? W naszym sklepie internetowym DETAILING WARRIORS możesz znaleźć najlepszej jakości akcesoria tego typu!

Kiedyś kierowcy mieli do dyspozycji tylko bawełniane i irchowe ściereczki do samochodów. Teraz do dyspozycji jest znacznie szersza gama tego typu akcesoriów, które pozwalają na osiągnięcie znacznie lepszych efektów.

Popularna mikrofibra do samochodu będzie strzałem w dziesiątkę! Ściereczki wykonane z mikrofibry, czyli ze specjalnego syntetycznego materiału o mikro włóknach idealnie nadają się do prowadzenia różnych prac z samochodem. Mikrofibra do auta to również podstawowy dodatek dla każdego auto detailera, któremu zależy na uzyskaniu idealnych efektów.

Ściereczki z mikrofibry do samochodu to pełna gama różnych produktów, które różnią się pomiędzy sobą nie tylko swoją wielkością, ale również gramaturą oraz fakturą, dlatego też można dopasować je indywidualnie w zależności od typu prowadzonych prac.

Do osuszania lakieru najlepsza będzie miękka i chłonna mikrofibra do auta, która pozwoli na łatwe zebranie nadmiaru wilgoci. Z kolei do rozprowadzania preparatów, w tym wosków lepiej sprawdzi się mikrofibra do samochodu posiadająca bardziej gładką, zwartą strukturę.

W naszym asortymencie znajdziesz wyłącznie najlepszej jakości ściereczki z mikrofibry przeznaczone do czyszczenia, a także do pielęgnacji swojego samochodu. Oferujemy tylko sprawdzone produkty od renomowanych marek.

DETAILING WARRIORS – najlepsza mikrofibra do samochodu czeka na Ciebie w naszym sklepie – zapraszamy serdecznie na zakupy!

TECHNICAL MICROFIBER TOWEL

Mikrofibra o szerokim zastosowaniu przy pracy we wnętrzu auta.

Jej rozmiar i struktura pozwalają na dotarcie do wszystkich zakamarków, schowków i przełączników, a splot włókien ułatwia wypłukiwanie.

Dzięki Dodgerowi praca z ADBL APC, ADBL APC PRO, ADBL BONNET, ADBL INTERIOR CLEANER oraz ADBL INTERIOR QD stanie się szybsza i bardziej efektywna.

Specyfikacja:

Wymiary: 50 cm x 60 cm

Waga: 300 GSM

9997 Przedmioty

Podobne produkty