VIKAN SZCZOTKA DO FELG I...

VIKAN SZCZOTKA DO FELG I WNĘK SAMOCHODOWYCH

46,99 zł
Brutto

SZCZOTKA DO FELG I WNĘK VIKAN

Szczotka samochodowa Vikan z gumowym rantem to jedna z najczęściej stosowanych szczotek na myjniach samochodowych. Doskonale nadaje się do użycia jako szczotka do felg, a także pozwala na wyczyszczenie innych elementów konstrukcji samochodu. Solidna i skuteczna!

Ergonomiczna rączka i odpowiedni kształt szczotki umożliwiają czyszczenie felg nawet o skomplikowanym kształcie. Gumowy rant pozwala na precyzyjne doczyszczenie felgi od wewnątrz po zdjęciu ich z pojazdu, ale również bez konieczności zdejmowania kół. Szczotki samochodowe Vikan są odporne na środki do mycia felg.

Ilość

SZCZOTKA DO FELG I WNĘK VIKAN

Wybierz praktyczne akcesoria do mycia samochodu w naszym sklepie internetowym i stacjonarnym DETAILING WARRIORS – razem z nimi samodzielne prace będą jeszcze łatwiejsze, szybsze, a także skuteczniejsze!

W naszym sklepie możesz naleźć pełną paletę akcesoriów samochodowych, w tym także szczotki do felg. Mycie felg samochodowych może być czasochłonne – szczotka do felg to wtedy duża pomoc, ponieważ ze względu na swój kształt może dotrzeć do wszystkich zakamarków.

Szczotka do felg powinna być wykonana z wysokiej jakości materiałów, aby skutecznie oczyścić felgę z zabrudzeń. Jej włókno powinno być jednocześnie na tyle miękkie, aby nie powodowało zarysowania nawierzchni. Również powinna ona zapewniać trwałość w kontakcie ze środkami myjącymi. Te wymagania mogą spełnić szczotki samochodowe Vikan, które można znaleźć w naszym asortymencie.

Szczotki samochodowe Vikan to najwyższej jakości akcesoria przeznaczone do mycia samochodów. Wśród nich znajdują się nie tylko szczotki do felg, ale także innego rodzaju produkty, na przykład szczotki do mycia karoserii czy akcesoria do mycia szyb i elementów przeszklonych. Wszystkie z nich możesz znaleźć w asortymencie naszego sklepu internetowego i stacjonarnego DETAILING WARRIORS!

Masz dodatkowe pytania związane z naszym asortymentem? Zależy Ci na wybraniu najlepszych akcesoriów? Skorzystaj już teraz z naszej pomocy – skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailowo.

DETAILING WARRIORS – najlepszej jakości kosmetyki i akcesoria samochodowe – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!

Dane produktu:

wymiary z włosiem - 310 mm x 75 mm

9998 Przedmioty

Podobne produkty