ADBL PRE-SPRAY PRO 1L -...

ADBL PRE-SPRAY PRO 1L - Pranie Tapicerki

74,90 zł
Brutto

ADBL PRE-SPRAY 1L

PŁYN DO PRANIA TAPICERKI, ODPLAMIACZ

ADBL Pre-Spray Pro to najnowszej generacji produkt, z którym możliwe jest szybkie i skuteczne czyszczenie tapicerki samochodowej, wykładzin i dywaników. 

Błyskawicznie usuwa nawet te najtrudniejsze zabrudzenia. Może być używany również jako odplamiacz do stosowania punktowego na najbardziej uporczywe plamy. Jego przewagą w stosunku do innych środków w proszku jest szybkość działania. Wysoka koncentracja substancji aktywnych ADBL Pre-Spray Pro powoduje, że jest to produkt bardzo ekonomiczny w użyciu.

Ilość

ADBL PRE-SPRAY 1L

Tapicerka w Twoim samochodzie nie wygląda już atrakcyjnie? W takim przypadku w naszym asortymencie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby ją wyczyścić!

W sklepie DETAILING WARRIORS wiemy, jak wymagające może być czyszczenie tapicerki samochodowej, dlatego też dla naszych klientów wyselekcjonowaliśmy tylko najlepszej jakości produkty od uznanych marek.

Do czyszczenia tapicerki w samochodzie rekomendujemy specjalne środki, które pozwalają na sprawne usunięcie wszelkiego typu zanieczyszczeń, w tym między innymi z napojów oraz z innych artykułów spożywczych, kurzu, smarów oraz innego rodzaju zabrudzeń. Nie musisz posiadać specjalnego sprzętu, aby usunąć zanieczyszczenia z tapicerki – wystarczy nasz specyfik, a także odpowiednie akcesoria, na przykład szczotki, ściereczki. Wyczyścisz z nimi zarówno punktowe zabrudzenia, jak również możesz kompleksowo wyprać wszystkie elementy tapicerowane swojego samochodu.

Nasz salon DETAILING WARRIORS zajmuje się również prowadzeniem usług czyszczenia tapicerek samochodowych w Warszawie. Wykorzystujemy sprawdzoną metodę prania ekstrakcyjnego, dzięki której można usunąć nawet głębokie, trudne w usunięciu zanieczyszczenia.

Stosujemy wyłącznie najlepsze kosmetyki do prania tapicerek, dzięki czemu nasi klienci mają zagwarantowane skuteczne efekty – zarówno w przypadku tapicerek materiałowych, jak również skórzanych.

Jeżeli masz dodatkowe pytania związane z naszą ofertą oraz usługami, skontaktuj się z nami – odpowiemy wyczerpująco na wszystkie pytania.

DETAILING WARRIORS – czyszczenie tapicerki samochodowej w Warszawie – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!

PŁYN DO PRANIA TAPICERKI, ODPLAMIACZ

ADBL Pre-Spray Pro to najnowszej generacji produkt do prania materiałowej tapicerki samochodowej, wykładzin i dywaników dla profesjonalistów. Błyskawicznie usuwa najcięższe zabrudzenia. Może służyć również jako odplamiacz. Jego przewagą jest szybkość działania w porównaniu do form proszkowych obecnych na rynku, a wysoka koncentracja sprawia, że jest to produkt bardzo ekonomiczny w użyciu.

Dozowanie:

1:10 jako odplamiacz

1:15-1:20 jako pre-spray do bardzo mocnych zabrudzeń

Sposób użycia:

  1. Sporządź roztwór roboczy z ciepłą wodą ok. 40°C wg. zaleceń powyżej.
  2. Nanieś roztwór za pomocą spryskiwacza na materiał (każdy element przed praniem powinien być dokładnie odkurzony)
  3. Miękką szczotką przeszoruj element.
  4. Wypłucz pozostałości środka z rozpuszczonymi zabrudzeniami odkurzaczem ekstrakcyjnym z letnią wodą lub roztworem ADBL Textile Rinse.
  5. W razie potrzeby powtórz kroki od 2 do 4 i/lub zwiększ stężenie roztworu roboczego.
10000 Przedmioty

Podobne produkty