RUPES Big Foot LHR 15 MARK...

RUPES Big Foot LHR 15 MARK III STD Maszyna Polerska Dual Action Skok 15mm 500W

2 500,00 zł
Brutto

Rupes Big Foot LHR15 Mark III  Najnowsza wersja najbardziej docenianej maszyny Dual Action, zmieniona konstrukcja, zapewnia lepszą ergonomię, zwiększony komfort pracy na zakrzywionych powierzchniach i trudno dostępnych miejscach.

MARK III z pewnością wyznaczy nową granicę wykończenia. Lata testów i badań pozwoliły ulepszyć to co już było najlepsze na rynku.

Ilość

Rupes Big Foot LHR15 Mark III  Najnowsza wersja najbardziej docenianej maszyny Dual Action, zmieniona konstrukcja, zapewnia lepszą ergonomię, zwiększony komfort pracy na zakrzywionych powierzchniach i trudno dostępnych miejscach.

MARK III z pewnością wyznaczy nową granicę wykończenia. Lata testów i badań pozwoliły ulepszyć to co już było najlepsze na rynku.

Najważniejsze zmiany w Mark III:

Wysokiej jakości gumowy, antypoślizgowy uchwyt zwiększa komfort i zapewnia lepsze czucie maszyny

Nowe elektroniczne pokrętło regulacji prędkości zapewnia łatwe dostosowanie prędkości w trakcie pracy, robimy to za pomocą kciuka, nie zmieniając położenia dłoni na maszynie

Progresywny spust, pozwala na każdym biegu dostosować pożądaną prędkość obrotową, możemy pracować na 6 biegu, a kiedy delikatnie nacisniemy spust maszyna będzie działała jakby była na 1 lub 2 biegu. Im mocniej dociśniemy tym bardziej zwiększamy obroty.

Dopracowany silnik, dzięki któremu udało się jeszcze bardziej zmniejszyć wibracje w trakcie pracy. Silnik autorski produkowany przez markę RUPES. W tym momencie jest najbardziej wydajnym, a zarazem energooszczędnym motorem na rynku wśród maszyn orbitalno-rotacyjnych

9 metrowy kabel

Dodatkowe podpórki zapewniają stabilność maszyny, w trakcie jej nie używania, chronią ją również w razie upadku

Specyfikacja techniczna:

  • Średnica talerza: 125 mm
  • Skok: 15 mm
  • Moc: 500 W
  • Zakres obrotów: 3000-5200 RPM
  • Waga: 2.6 kg
  • Rodzaj gwintu: M8
  • Długość kabla: 9 m

W skład zestawu wchodzi:

Maszyna LHR 15 Mark III

9 Przedmioty

Podobne produkty